Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Altyazılı Fragmanını Yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli serisi hız kesmeden devam ediyor. Pandemiden dolayı serinin yeni filmini erteleyen ekip, artık Hızlı ve Öfkeli 9 için gün saymaya başladı.

26.02.2021-13:45 - (Son Güncelleme: 26.02.2021-13:45)Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Altyazılı Fragmanını Yayınlandı!

Nisan ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Hızlı ve Öfkeli 9 için bugün herkesi heyecanlandıran iki yeni fragman yayınlandı.

Filminden önemli sahneleri gösteren bu fragmanlara geçmeden önce gelin filmin konusuna ve oyuncularına hızlıca bir göz atalım.

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu ne?

Vin Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ama huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu biliyorlardır. Bu kez tehlike Dom’u, en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır.

Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğindeki dünyayı yıkacak bir planı durdurmak için bir araya gelir.

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini yapmış olan Justin Lin yeniden yönetmenlik görevini üstleniyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızla tüm dünyada dolaşıyor.

Yol boyunca eski arkadaşlar yeniden ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih yeniden yazılacak ve ailenin gerçek anlamı daha önce hiç olmadığı şekilde sınanacak.

Kodrosunda Kimler Yer Alacak

Filmde, kadroda yeniden rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang ile Oscar ödüllü Helen Mirren ve Oscar ödüllü Charlize Theron rol alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrıca Grammy ödüllü süper star Cardi B, Dom’un geçmişiyle alakalı bir kadın olan serinin yeni karakteri Leysa rolünü canlandırırken Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak yer alıyor.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR