Hastaneye Kaldırılan Gönül Yazar'dan İlk Kare Geldi!

Türk sanat müziğinin usta ismi Gönül Yazar, geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Hastaneden ilk görüntü geldi.

29.07.2021-08:40 - (Son Güncelleme: 29.07.2021-08:40)

Türk müziğinin efsane isimlerinden 84 yaşındaki Gönül Yazar, evinde kaza geçirerek hastaneye kaldırıldı. Kaburgalarında kırıklar meydana gelen Yazar, tedavi altına alındı. Yapılan ilk müdahalenin ardından Yazar'ın kaburgalarında kırık oluştuğu ve akciğerine batmak üzere olduğu tespit edilmişti.

İLK KARE GELDİ

Birkaç gündür hastanede tedavisi devam eden Gönül Yazar'dan fotoğraf geldi. Ses sanatçısı Onur Akay, Yazar'ın hastaneden fotoğrafını yayınladı. Usta sanatçının son durumunun iyi olduğu tedavi sürecinin devam ettiği de öğrenildi.


KABURGALARINI KIRMIŞTI

Usta sanatçının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti: 'Sevgili dostlarımız; Gönül hanım ölümcül bir ev kazası geçirdi ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. İyileşmeye çalıştığı bu süreçte birisi 'Herkese yazıyorsun, bana neden cevap vermiyorsun' diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu mesajlara cevap verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum.' demişti.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal