Harry Potter'ın Yazarı J.K. Rowling'in Kitabı Ücretsiz Erişime Açılıyor

'Harry Potter' serisinin dünyaca ünlü İngiliz yazarı J. K. Rowling'in kendi çocuklarına yazdığı masal kitabı erişime açılıyor. 'Ickabog'isimli kitap, internet üzerinden çocukların kullanımına ve erişimine sunulacak.

01.09.2020-13:32 - (Son Güncelleme: 01.09.2020-13:28)Harry Potter'ın Yazarı J.K. Rowling'in Kitabı Ücretsiz Erişime Açılıyor

'Harry Potter' serisinin dünyaca ünlü İngiliz yazarı J. K. Rowling'in eseri, ücretsiz olarak Yapı Kredi Yayınları'nın  web adresinde yayımlanacak. Bugün saat 15.00'te dizi şeklinde yayımlanmaya başlanması beklenen kitap, 23 Ekim tarihine kadar erişime açık olacak.

Ickabog'un Basılı ve E-kitap Versiyonları Aralık Ayında

Yazarın kendi çocuklarına uykudan önce anlatmak için on yıl kadar önce kaleme aldığı Ickabog'un basılı ve e-kitap versiyonları ise aralık ayında yine Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkacak.

Hikayenin internette yayımlandığı süre içinde, bir resim yarışması düzenlenecek. Yarışmayı kazanan çocukların yaptığı resimler, kitabın Türkiye baskısında yer alacak. Yarışma başvuruları, çocukların ebeveynleri ya da yasal temsilcileri tarafından yalnızca online şekilde yapılabilecek.

Rowling, Ickabog’un satışından elde edilecek telifin tamamını, İngiltere ve dünyada pandemiden zarar gören kişilere yardım eden projelere bağışlayacak.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR