Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kitabından Rekor

İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılan Prens Harry ve Meghan Markle'ın bu kararını anlatan Finding Freedom (Özgürlüğü Bulmak) kitabı 24 saatte ön sipariş rekoru kırdı.

06.05.2020-12:22 - (Son Güncelleme: 06.05.2020-12:20)Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kitabından Rekor
Prens Harry ve Meghan Markle'ın İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılık kararının sır perdesi Finding Freedom (Özgürlüğü Bulmak) isimli kitapta anlatılıyor.

Harry ve Meghan'ın hayatının duyulmamış detaylarının yer alacağı kitabı, kraliyet muhabiri Omid Scobie ve ödüllü yapımcı Carolyn Durand kaleme alıyor.

Kitap, 11 Ağustos'ta dijital olarak 20 Ağustos'ta ise yazılı olarak dünya çapında piyasaya sürülecek.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın haberi doğrulamasıyla kitap Amazon'da ön sipariş rekoru kırdı.

Finding Freedom (Özgürlüğü Bulmak) 24 saatte en çok satan kitaplar listesinde 1 numaraya yerleşti.

Amazon'da kitabın açıklamasında şöyle denildi:

“Harry ve Meghan'ın gerçek hikayesini çok az kişi biliyor. Bu kitap, Harry ve Meghan'ın hayatının bilinmeyen ayrıntılarını bir araya getirerek, çiftin suyun her iki tarafında onlara rahatsızlık veren birçok söylenti ve yanılgıyı ortadan kaldırmak için manşetlerin ötesine geçmeyi vaat ediyor. Özgün bir şekilde ve çifte en yakın olanların katılımıyla yazılmış olan Finding Freedom, geleneği yıkmaktan korkmayan, spot ışıklarının uzağında yeni bir yol çizmeye kararlı, kendilerini dünyada derin bir fark yaratacak olan insani bir miras oluşturmaya adamış, kendinden emin, etkili ve ileri görüşlü bir çiftin dürüst, ayrıntılı ve uzlaştırıcı bir portresidir.
İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR