Hakan Çalhanoğlu Galatasaray’a transfer olacak mı? Hakan transferinin neden gerçekleşmediği açıkladı

A Milli Futbol Takımımızın yıldızı, ülkemizin Avrupa’daki gururlarından biri olan Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray’a transferi hakkında büyük itiraflarda bulundu. Hakan Çalhanoğlu Galatasaray’a transfer olacak mı? Galatasaaray'a transferi neden gerçekleşmedi?

23.06.2022-09:39 - (Son Güncelleme: 23.06.2022-09:39)

İtalya Serie A ekiplerinden Inter’de forma giyen ve aynı zamanda A Milli Futbol Takımımızın da en önemli isimlerinden biri olan Hakan Çalhanoğlu, ülkemizi Avrupa’da gururlandırmaya devam ediyor.

Zaman zaman ülkemizde Galatasaray’a transfer olacağı yönünde haberler çıkan Hakan Çalhanoğlu, sarı kırmızılı taraftarları bir hayli heyecanlandırıyordu.

Tivibu Spor’da özel bir röportaj veren Hakan Çalhanoğlu, hakkında uzunca bir süredir konuşulan Galatasaray iddiaları ile ilgili olarak büyük itiraflarda bulundu. Hakan Çalhanoğlu, yapmış olduğu açıklamalarda ;


‘Başkanlık değişimi yüzünden beni alamadılar’

Geçen sene Galatasaray’ın elinde iyi bir koz vardı. Bonservisim elimdeydi; başkanlık değişimi yüzünden alamadılar. Bu sene olmaz, seneye de olmaz. Ama eğer Fatih Terim beni arayıp gel deseydi kesinlikle kıramam.

‘Galatasaray’a gelmem için ikna edecek tek kişi...’

Birisi beni Galatasaray’a gelmem için ikna edecekse bunu yapabilecek tek kişi Fatih Hoca’dır. Çünkü onun benim üzerimde emeği çoktur. Milli takıma çağıran, oynatan, zor zamanda yanımda olan, bana değer veren, futbolun dışında da bana sahip çıkan sevgili hocam. Bodrum’a gittiğimde de yanına uğrayacağım.

‘Benim Galatasaraylı olduğumu biliyorlar’

Çocukluğum Galatasaray’la kupa kazanmanın hayaliyle geçti. İnsan o formayı giymeyi hayal ediyor. Ne zaman, nasıl olur bilmem. Galatasaray taraftarı benim Galatasaraylı olduğumu biliyor. Bunu her zaman dile getirmek istemiyorum. Çünkü sürekli Galatasaray’a transfer haberim çıkıyor ve olmayınca hayal kırıklığı yaşıyorlar. Evet, geçen sene böyle bir ihtimal vardı, temas kuruldu. Ama bu sene ve gelecek sene kesinlikle olmayacağını düşünüyorum. Ama ondan sonrası için ümitlenebilirler. Çünkü kontratım bitmiş olacak. Her şeye açık olacağım. Onlar takımı desteklemeye devam etsinler. Ultraslan’da çok arkadaşım var, onlar şimdi sevinirler. Biz Cimbom’luyuz

Serkan Morova
serkan.morova@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal