Güzide Mertcan Açıklamalarda Bulundu!

MasterChef Türkiye programı ile ünlenen Güzide Mertcan, hayranlarının sorularını yanıtladı!

01.06.2021-14:47 - (Son Güncelleme: 01.06.2021-14:47)

'MasterChef Türkiye' yarışması ile ekranlara kendini sevdiren, şu sıralar eşi ve çocuklarıyla birlikte yurt dışında yaşamayı tercih eden Güzide Mertcan eşiyle soru cevap yaptı. Mertcan ve eşi tatilleriyle ilgili merak edilenlere samimi yanıtlar verdi.

TV8'de ekranlarında izleyici ile buluşan 'MasterChef Türkiye 2019' yarışmasıyla hayran kitlesi oluşturan Güzide Mertcan, uzun süre 7 milyon TL değerindeki villası ile sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer almıştı. Zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemini sallayan eski yarışmacı, şu sıralar eşinin işleri sebebiyle yurt dışında yaşamak durumunda kaldı.

Bu geziyi fırsata çeviren eski yarışmacı YouTube kanalı üzerinden videolar yayınlıyor, hayranlarının sorduğu soruları cevaplıyor ve bu şekilde takipçileriyle etkileşimini arttırıyor. Mertcan eşiyle de soru cevap yaptı.

Güzide Mertcan başka ülkede yaşamakla ilgili düşünceleriyle dikkat çekti. Güzide şu açıklamaları yaptı: 'Memleketimi çok seviyorum, ülkemde kendi dilimde ezan sesleriyle yaşamayı tercih ederim ama çocukların eğitimi noktasında ve güvenliği noktasında endişeleniyorum. Hayvan hakları, kadın hakları gibi konularda hassasiyetlerimiz çok az seviyede... Üç çocuklu bir anne olarak endişeleniyorum.'

RAHATSIZ OLDUĞU KONULARDAN BAHSETTİ!

Sık sık evleriyle gündeme gelen ünlü yarışmacı 'Emlak fiyatları Türkiye'de çok artmış ama ben İtalya ve Yunanistan'da baktım orada uygun fiyatlı evler var' ifadelerini kullandı.

Güzide Mertcan'a sorulan sorulardan biri de 'Tatil ne kadara geldi' sorusuydu. Güzide Mertcan'ın eşi Mustafa Mertcan 'Millerle bedavaya bilet alabiliyorsunuz biz miller karşılığında bir de paket yakaladık. Git gel 300 mille her şeyi bitirdik. Oteller Türkiye'ye göre çok ucuz' şeklinde konuştu.

Güzide Mertcan ise 'Türkiye'de muhafazakar ya da özel konseptli bir otel ise fiyatlar çok uçuk. Yurt dışına turla giderseniz çok çok ucuza getirebilirsiniz' yorumunda bulundu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal