Anavatan Partisi Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Cumhur İttifakı'nın milletin çıkarları ile birebir örtüştüğünü ifade etti. Çelebi, "Devlet tecrübesi olmuş Anavatan Partisi olarak sonuna kadar bu ittifakın destekçisiyiz" dedi.

Anavatan Partisi Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek

Anavatan Partisi, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nı destekleyecek.

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Kırakkale'de basın açıklaması düzenledi.

SONUNA KADAR DESTEKÇİSİYİZ

Cumhur İttifakı'nın milletin çıkarları ile birebir örtüşen bir ittifak olduğunu söyleyen Çelebi, "Devlet tecrübesi olmuş Anavatan Partisi olarak sonuna kadar bu ittifakın destekçisiyiz" diye konuştu.

İMAMOĞLU'NA ELEŞTİRİ

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren Çelebi, "Beylikdüzü'nde başarılı olamayan bir insanın İstanbul gibi dünyanın göz bebeği olan şehri yöneteceğine inanmıyoruz" dedi. 

ÖZHASEKİ KONUSUNDA UZMAN

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki hakkında da, "Bakanlık, milletvekilliği yapmış. Konusunda uzman bir insan. Karşısında aday olan rakibi de 10 bin nüfuslu bir yeri yönetmiş veya yönetememiş. Sadece polemiklerden, siyasi iç çekişmelerden kendine alan bulabilen, siyasi yörüngesini ve yelpazesini kaybetmiş bir zat. Türkiye'nin başkenti çok tecrübesiz, liyakatsiz birine teslim edilemeyecek kadar değerli bir ilimiz" diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz