5 Kişiyi Öldüren Şinasi Gürkan'ın Amcası: Hedefinde 4 Kişi Daha vardı

İstanbul'da kendi ailesinden 5 kişiyi öldüren Şinasi Gürkan'ın amcası korkunç bir bilgi verdi. Mehmet Gürkan, "Şinasi'nin hedefinde 4 kişi daha vardı" dedi.

5 Kişiyi Öldüren Şinasi Gürkan'ın Amcası: Hedefinde 4 Kişi Daha vardı

5 Kişiyi Öldüren Şinasi Gürkan'ın Amcası: Hedefinde 4 Kişi Daha vardı

Başakşehir ve Esenyurt'ta 5 kişiyi öldüren saldırganın amcası, "Listesinde 4 kişi daha vardı" dedi.

Bir sene önce cezaevinden çıkan Şinasi Gürkan, 3 adreste 2'si öz oğlu olmak üzere 5 kişiyi katletti. Yaşamını yitirenlerin cenazeleri otopsi işlemlerinin sonrasında yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.

16 sene önce alacak verecek konusu yüzünden Başakşehir'de iki kardeşini öldüren Şinasi Gürkan, yaklaşık bir sene önce cezaevinden çıktı. İki oğlu ile beraber Esenyurt Süleymaniye Mahallesi'nde yaşamaya başlayan Şinasi Gürkan önce bacanağı Alihan Tiz'i ve oğlu Erdal Tiz'i daha sonra kardeşi Mühendis Gürkan'ı ve öz çocukları Göksal Gürkan ile Gökmen Gürkan'ı öldürdü. Yaşamını yitirenlerin cenazeleri otopsi işlemlerinin sonrasında Adli Tıp Kurumu morgundan alındı.

"HEDEFİNDE 4 KİŞİ DAHA VARDI"

Adli Tıp Kurumu önünde açıklama yapan Şinasi Gürkan'ın amcası Mehmet Gürkan, "Bu bir felaketti. Hem karşı tarafı hem bizim tarafı hem evladını vurdu. Karşı tarafın canını yaktı. Allah kimsenin başına getirmesin. Listesinde 4 kişi daha vardı. Fakat ben izin vermedim, çocuklara haber verdim. Saat gece 03.30 - 04.00 gibi yakalamış getirmişler. Şu anda acımız çok. Ben öz amcasıyım. Senelerdir ona insan olması için tembihte bulunuyorum. Cezaevinde hiçbir vakit gidip görmedim ve sevmedim. Şaşırmış, keşke çocukları vurduktan sonra kendi kafasına da sıkıp intihar etseydi. Bu derece üzülmezdim. Eşinden boşanmıştı, eşini kimin vurduğunu bilmiyorum. Çocuğun biri askerden izine gelmiş, öteki de okuyordu. Kızı Kars'tan aradı beni. 'Babam amcamı vurmuş, haberin var mı' dedi. O anda ben karakola gittim ve gerçeği öğrendim" dedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz