Gözbaşı'ndan Önemli Açıklamalar! Formayı Onurla Giyecek Oyuncular Alacağız

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yeni bir yıl için yayımladığı iletide transfer için de, "Kaliteleri ile takımımızı başarıya taşıyabilecek ve bu formayı onurla taşıyacak futbolcuları transfer edeceğiz" cümlelerini kullandı.

31.12.2019-21:40 - (Son Güncelleme: 31.12.2019-21:16)Gözbaşı'ndan Önemli Açıklamalar! Formayı Onurla Giyecek Oyuncular Alacağız

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı, 2020'nin Türkiye'ye ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederek, gelecek yılın Kayserispor'a gönül vermiş herkesin beklenti ve özlemlerini gidermek için de yeni bir başlangıç olması umutlarını dile getirdi.

2019'un Kayserispor adına zor bir yıl olduğunu ifade eden Gözbaşı, "Görevi devraldığımız 7 Aralık 2019 tarihinden bugüne kadar, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız ile birlikte takımımızı en iyi noktaya taşımak için var gücümüzle çalıştık" dedi.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİMİZE BAŞLADIK"

Gözbaşı, tecrübeli teknik direktör Robert Prosinecki’yi göreve getirdiklerini hatırlatarak, "Bununla birlikte hem sayısal hem de yeterlilik anlamında eksik olan kadromuzu güçlendirmek için transfer görüşmelerimize de başladık. Ancak Kayserisporumuza gönül veren taraftarlarımız şunu iyi bilsin ki; transfer yapmak için transfer yapmayacağız. Bu formanın ne kadar kutsal olduğunun her zaman bilinci içerisindeyiz. Kaliteleri ile takımımızı başarıya taşıyabilecek ve bu formayı onurla taşıyacak futbolcuları transfer edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"BOŞA HARCAYACAĞIMIZ 1 LİRAMIZ BİLE YOK"

Yeni yıl mesajında kulübün mali durumuna da değinen Başkan Berna Gözbaşı, "Şu an itibarıyla boşa harcayacağımız 1 liramız bile yok. Halihazırda da maddi konularda ciddi sıkıntılar yaşadığımızı belirtmek, taraftarlarımızdan bu durumu göz önünde bulundurarak takıma her zamankinden daha fazla sahip çıkmalarını önemle rica ediyorum. Kayserisporumuz bir kurtuluş mücadelesi vermektedir. Yeniden daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmaya çalışmaktadır. Bu süreçte maddi ve manevi yanımızda olan veya olacak kişilere, kurumlara, firmalara da, camiamız adına şimdiden teşekkür ediyorum. Yeni yılda temel hedefimiz olan şeffaflıktan ödün vermeden yeni gelir kalemleri, yeni sponsorluklar oluşturarak kulübümüz için var gücümüzle çalışacağız" açıklamasında bulundu.

 

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR