Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Domenec Torrent'in Maaşı Açıklandı!

Galatasaray'da yeni teknik direktör Domenec Torrent'in maliyeti gün yüzüne çıktı. Teknik adamın açıklanan maaşı gündem oldu.

13.01.2022-11:45 - (Son Güncelleme: 13.01.2022-11:55)

Süper Lig devlerinden Galatasaray'da takımın teknik direktörü Fatih Terim'in takımdan ayrılması sonrası göreve gelen Domenec Torrent'in maaşı büyük merak konusu haline gelmişti. İspanyol çalıştırıcı ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılılarda Fatih Terim'in ayrılığı sonrasında göreve gelen teknik adam Domonec Torrent'in maaşıyla ilgili önemli bilgiler geldi.


MAAŞI DİKKAT ÇEKTİ

Sarı kırmızılılarda Domenec Torrent ile anlaşılan maliyet dikkat çekti. İspanyol teknik adam ile yarım sezonluk değil 1.5 yıllık sözleşmeye imza atıldı. Domenec Torrent ve yanında getirdiği 5 kişilil ekibinin 1.5 yıllık toplam maliyeti 1.5 milyon euro düzeyinde olduğu öğrenildi. İspanyol çalıştırıcının bu kadar az kazanması sosyal medyanın da gündemine oturdu.

5 YARDIMCISI İLE BİRLİKTE TAKIMA GELDİ

59 yaşındaki İspanyol çalıştırıcı sarı kırmızılılara yalnız gelmedi. Yanında 5 yardımcısıyla birlikte ülkemize gelen çalıştırıcı ayrıca Pep Guardiola ile birlikte görev alacağı süreçte yanında yer alan analist uzmanını da ekibine katacak.

YILLIK MALİYETİ GÜNDEM OLDU

Domenec Torrent ve 5 kişilik ekibinin takıma maliyeti yaklaşık 25 milon tl olacak. İspanyol hoca ve yardımcılarının 1.5 yıllık toplam maliyetinin 1.5 milyon euro düzeyinde olduğu ifade edildi. Sosyal medyada ise bu rakam gündem oldu. Sadece İspanyol çalıştırıcıya değil, 1.5 milyon euro'nun 5 kişiye bölünmesi ayrı bir şaşkınlık oluşturdu. Galatasaray'ın teknik direktörü ile ilgili gelişmeler taraftarlar tarafından yakından takip ediliyor.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal