Galatasaray'da Selçuk İnan Kulübe Veda Etti!

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından ekibinde yer alan Selçuk İnan'da sarı kırmızılı kulübe veda etti. Yaptığı paylaşımla büyük ses getirdi.

14.01.2022-15:07 - (Son Güncelleme: 14.01.2022-15:07)

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Fatih Terim ile yaşanan ayrılığın ardından ekibinde yer alan yardımcı antrenör Necati Ateş'te sarı kırmızılı kulübe veda etmişti. Sarı kırmızılılarda vedaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Teknik Direktör Fatih Terim'in bir diğer yardımcısı Selçuk İnan, Galatasaray'a veda etti.

AYRILIKLAR DEVAM EDİYOR

Selçuk İnan'ın Galatasaray ile yaşadığı ayrılıktan çok sarı kırmızılı kulübe kendi sosyal medya hesabı üzerinden veda ettiği paylaşım damga vurdu.


SELÇUN İNAN'DAN SES GETİREN VEDA PAYLAŞIMI

Galatasaray'ın eski futbolcusu, eski yardımcı antrenörü Selçuk İnan, sarı kırmızılı kulübe veda ettiği paylaşımında ; 


' 2011 yılında kapısında futbolcu olarak girdiği büyük Galatasaray camiasında, sarı kırmızı forma ile kazandığım ve gurur duyduğum sayısız zaferlerin, kupaların ve şampiyonluk ardından futbol kariyerimi kaptan olarak bitirdim. Bir futbolcunun hayatında sahada yaşayabileceği en güzel anlara, sevinçlere, heyecanlara hem hizmet hem de şahitlik ettim. Antrenörlük görevini de futbolculuk dönemimde olduğu gibi aynı istekle, çok çalışarak öğrenerek, öğreniklerini aktararak, gelişme ve geliştirmeye odaklı bir şekilde yapmaya çalıştım. Verilen her göreve de layık olmak için elimden geleni yaptım. Bu camiada bana sunulan her fırsat ve katabildiğim her değerin, her zaman kıymetini bildim. Bu sürede yanımda olan, birlikte mücadele ettiğim, yol arkaşlığı yaptığımız herkese, desteğini her zaman hissettiğim taraftarlarımızı müteşekkirim. Teşekkürün en büyüğünü de beni iyi bir teknik direktör olacağıma inandırıp teşvik eden, bilgisine ve tecrübesini hiç esirgemeyen Fatih hocama ve desteğini, duasını eksik etmeyen aileme etmek isterim. Sonsuz sevgi ve şükranlarımla... ' ifadelerini kullanarak sarı kırmızılı kulübe veda etti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal