Gaddar 20. bölüm 2. fragmanı: Gaddar dizisi final bölümünde neler olacak?

Cuma günleri Now TV ekranlarında yayınlanan Gaddar dizisi ekranlara bu akşam yayınlanacak 20. bölüm ile veda etmeye hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin son bölümünde neler olacağı araştırılıyor. Peki Gaddar dizisi final bölümünde neler olacak? İşte yanıtı…

07.06.2024-17:16 - (Son Güncelleme: 07.06.2024-17:16) Gaddar 20. bölüm 2. fragmanı: Gaddar dizisi final bölümünde neler olacak?

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak gibi güçlü başrol oyuncularıyla sezona damga vuran yapımlardan birisi olmayı başaran Gaddar dizisi ekranlara 20. bölümüyle veda ederek hayranlarını üzüyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan final bölümünde nelerin yaşanacağı ise sosyal medyada gündem olan başlıklar arasında yer aldı.

Gaddar dizisi final bölümünde neler olacak?

Dağhan, Mesut'u kurtarmak için her yolu dener ancak sonunda çaresizlik içinde beklemek zorunda kalır. Mesut'un başına gelenler, Dağhan'ın sabrını taşırır ve bu durum ikisinin de savaşı daha yıkıcı hale getirir.

Ekber'in adamları Nilüfer'i almak için harekete geçer ve bu sırada Müdür ile adamları arasında çatışma çıkar. Nilüfer ve Leylâ'nın güvenliği yeniden tehlikeye girer. Enver, Dağhan'ı teselli etmeye çalışırken, Şirket'in adamları fırsatları kaçırmadan yeni tuzaklar kurmaya devam eder.

Gaddar 20. bölüm 2. fragmanı: Gaddar dizisi final bölümünde neler olacak?

Patron ile Müdür arasındaki görüşme, Müdür'ün zor bir karar almasıyla sonuçlanır. Patron, kızını Ekber'den kurtarması karşılığında Müdür'den Dağhan'ı ele vermesini ister. Müdür, ne yapacağını bilemez halde, atacağı adımların herkesin hayatını değiştireceğini bilir. Enver ve Dağhan, sevdiklerini korumak için tetikçilerden kaçarken, Yağmur yaşananlar ve Enver’in yokluğu nedeniyle depresif bir ruh haline bürünür. Herkesin içinde bir tedirginlik hakimdir. Oya, kızı Aydan'ı alıp uzaklara gitmeye karar verir; Dağhan’dan uzak olmanın kızına iyi geleceğini düşünür. Fikriye ile hazırlıklara başlarlar, ancak Aydan kararsızdır ve sanki hâlâ bir umut bekler gibidir.

Sonunda, Patron ve Dağhan yüz yüze gelir. İkisi de bu karşılaşmanın birinin sonu olacağının farkındadır. Dağhan, Patron'a karşı galip gelebilecek midir? Başındaki belaları kökten çözmeye çalışırken, Aydan'ı sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacak mıdır? Dağhan, Aydan’ı durdurup yeni ve temiz bir hayat kurmayı başarabilecek midir?

Kürşat Muratcan Kılıç
muratcankilic@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal