Facia Üçlü film konusu ve oyuncuları

Sosyal medya fenomenlerinden Sefa Kındır’ın başrol olarak yer aldığı Facia Ünlü filminin konusunu ve oyuncu kadrosunu öğrenmek isteyenler internet üzerinden araştırma yapıyor. Facia Üçlü film konusu ve oyuncuları ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde...

30.06.2022-16:37 - (Son Güncelleme: 30.06.2022-16:37) Facia Üçlü film konusu ve oyuncuları

Sosyal medyadaki komik videolarıyla şöhret olan Sefa Kındır’ın da yer aldığı Facia Üçlü filminin yönetmenliğini Ramazan Özer yapıyor. Senaryosunu Gurbet Gurur Cantürk’ün yazdığı komedi türündeki bir yapım olan Facia Üçlü filminin konusu ve oyuncuları ise film izlemek isteyen kişilerin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Facia Üçlü filmi konusu nedir?

Dedesinden kalan mirası hemen almanın planlarını yapan Emre adındaki genç bir adamın başına talihsiz bazı olaylar gelecektir. Hayatta yaşadığı sorunlara karşı hep yanında olan iki arkadaşıyla beraber dedesinin tarlalarını kendisine almak için komedi ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkar.

Facia Üçlü filmi

Emre bu yolculuk sırasında bir köyün muhtarının kızına aşık olunca amacını tamamen unutur ve tüm dikkatini sevdiği kızın kalbini kazanmaya verir. Fakat bu iş üçlünün düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Emre sevdiği kızın kalbini kazanmak için arkadaşlarıyla işbirliği yapsa da bu durum üçlünün kendisini bir araba yarışı içerisinde bulmasına ve türlü türlü belalara bulaşmasına yol açar.

Facia Üçlü filmi oyuncuları kimlerdir?

Türk komedi filmi Facia Üçlü’nün oyuncu kadrosu Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül, Deniz Oral, Hülya Şen, Yakup Yavru gibi isimlerden oluşuyor.

Kürşat Muratcan Kılıç.
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal