Eski Eşinin Sevgilisini, Eski Eşini Darp Ettiği Gerekçesiyle Ayağından Vurdu

İstanbul Avcılar'da Yunus S., eski eşinin sevgilisi Murat B. ile eski eşini dövdüğü gerekçesiyle kavga etti. Bekçi olan Yunus S., Murat B.'yi ayağından vurdu.

17.05.2019-15:38 - (Son Güncelleme: 17.05.2019-16:08)

Avcılar'da eski eşinin erkek arkadaşından şiddet gördüğünü haber alan bekçi, konuşmak için gittiği taksi durağı önünde eski eşinin erkek arkadaşını silahla ayağından vurdu. Kendilerine saldırı olduğunu zanneden taksi durağı görevlisi silahı ile dışarı çıktı. Yoldan geçen bir polis memurunun silahı bırakmasını söylemesine karşın ateş eden taksi durağı görevlisi polisin de ateş etmesiyle hafif yaralandı.

ESKİ EŞİNİN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ

Olay, 11.30 sularında Avcılar Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde oldu. İddiaya göre; Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan bekçi Yunus S., eski eşinin erkek arkadaşı Murat B.'den şiddet gördüğünü haber almasıyla Murat B. ile konuşmak istedi.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde buluşan taraflar, tartışmaya başladı. Tartışma kısa zamanda büyüyerek kavgaya döndü.

AYAĞINDAN YARALADI

Bekçi, yanında olan silahla ateş ederek eski eşinin erkek arkadaşını ayağından vurdu.

OLAYA TAKSİ DURAĞI GÖREVLİSİ VE POLİS MEMURU KARIŞTI

Taksi durağında görevli E.A silah sesini duyunca taksi durağına dönük bir saldırı olduğunu zannederek silahı ile dışarı çıktı. Bu esnada yoldan geçen bir polis memuru taksi durağı görevlisine silahını bırakmasını söyledi. Polis olduğuna inanmayan taksi durağı görevlisi silahı ile ateş edince, polis de cevap verdi. Olayda E.A hafif yaralandı.

Etraftakilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık birimi gönderildi. Yaralılar Ambulansla Bakırköy Dr. Sadik Konuk Hastanesine götürüldü.

Polis etrafta güvenlik tedbiri alarak olay yeri incelemesi yaptı. Polis birimlerinin olayla alakalı çalışması devam ediyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR