Erşan Kuneri gerçekte kimdir? Erşan Kuneri karakteri gerçekte var mı?

Erşan Kuneri projesini yazıp yöneten Cem Yılmaz projenin de başrolünde oynamakta. Projenin ardından ise Erşan Kuneri'nin kim olduğu merak edilmeye başlandı.

15.04.2022-17:06 - (Son Güncelleme: 15.04.2022-17:06) Erşan Kuneri gerçekte kimdir? Erşan Kuneri karakteri gerçekte var mı?

Cem Yılmaz'ın yazıp yönetmiş olduğu projede başrollerde, Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak'ın bulunduğu Erşan Kuneri'nin yayın tarihi belli oldu.

Erşan Kuneri mektubu

"Yine daktilonun başındayım. Yazıhanedeyim,"Doyamadım" filmimiz acayip bi iş yaptı ortalık yıkıldı. Toparladık gibi. Mami de memnun. Miki Bar da çok iyi gidiyor. Acısıyla tatlısıyla ne 2 seneydi be. erşan kuneri

7 film yaptık toplam bu 2 sene. Ben varım, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altın ve Payro.Alev'e "Kuru Murat"ı anlatırken ne demiştim bizim neyimiz eksik en güzellerini yaparız demiştim.Payro Kemal ile daha dün görüştüm yine setlerde haylaz. Abi diyo Blue Box'ı "Erman"da ilk sen kullandın herkes şimdi uçma peşinde dedi.Komedi, macera, aşk, intikam.. 7 film… Bazılarını 3 günde çektik bazılarını 40 günde. Bazen 40 gün emek verirsin 40 yıl unutulmaz.Ben Erşan Kuneri, bir yıldız olduğum kadar bir sinema emekçisiyim. 40 yıl sonra biri bulsa filmlerimizi izlese bugünleri yad etse ne sevinirim.

Düşünsenize yıl olmuş 2022, biz belki yokuz.Ama filmimiz oynuyor bi yerlerde. Ne güzel olurdu. Bir yere not edin 13 Mayıs 2022 geçen Alev'in yıldız haritasında çıktı, belli mi olur o gün bugündür belki.Hepinizi çok sevdim ve seviyorum, seveceğim.Beni gördüğünüz yerde izleyin bundan daha güzel hediye olmaz bana.Göklerdeki değil yanı başınızdaki yıldızınız

Erşan Kuneri1982/ İstanbul"

Erşan Kuneri ne zaman ve nerede başlayacak?

Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs tarihinde Netflix platformunda başlayacak. 

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal