Emret Komutanım’ın Yıldızı Arda Kural’dan Rol Arkadaşı Sarp Levendoğlu Hakkında Çarpıcı Açıklama Geldi

Ünlü oyuncu Arda Kural'dan yıllar sonra Emret Komutanım hakkında bomba itiraflar geldi. İşte habere ilişkin o detaylar...

23.02.2022-10:36 - (Son Güncelleme: 23.02.2022-13:59)

Uzun zaman önce ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Emret Komutanım'da yer alan ünlü oyuncu Arda Kural, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla herkesi kendine hayran bırakmıştı. Başarılı oyunculuğuyla kısa sürede ününe ün katan yakışıklı oyuncu, daha sonrasında yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle ekranlardan elini eteğini çekmişti. Yıllar sonra yeniden sağlığına kavuşan ünlü oyuncu, yeniden ayakları üzerinde durmak için projelere başladı. Sağlığının kötü olduğu dönemlerde sokakta kalan ve eski halinden eser kalmayan ünlü oyuncunun son görüntüsü yeniden hayranlarını sevindirdi. 2.sayfa isimli magazin programına konuk olarak giden yakışıklı oyuncu hem sağlık durumu hakkında hem de uzun zaman önce rol aldığı Emret Komutanım dizisi ve oyuncuları hakkında bomba yaratan açıklamalarda bulundu. 

ÜNLÜ OYUNCU SAĞLIĞINA KAVUŞTUĞUNU DUYURDU

İlk üne kavuştuğu andan sonra yaşadığı zorlukları ve Emret Komutanım dizisinde rol alırken başına gelen kötü olayları anlatan Arda Kural; ''Çok iyiyim. İçimdeki ve kafamdaki bütün düşünceleri çözdüm. Benim durumum düşünseldi. Hayatta bir şekilde düşmanlar oluyor, ben de böyle şeyleri sevmem. Piyasaya küstüm bu da 10 yıl sürdü. Büyük sıkıntılar yaşadım ama hayranlarım benden vazgeçmedi. Her şeye bir anda yoğunlaşmaya çalışınca kafam çok karıştı. Emret Komutanım setinde rol arkadaşlarım beni bilerek dışladı. Bir çekememezlik oldu herhalde. Beni ezip dışlamaya çalıştılar. O dönem namaz kılmaya başladım. Herkes benim için 'bu havalı ama aynı zamanda dine yöneldi' diyorlardı. Düşmanlar bunu çok kullandı'' ifadelerini kullandı. 

arda kural

KURAL: LEVENDOĞLU'YLA YILDIZIMIZ BARIŞMADI

Samimi açıklamalarına devam eden ünlü oyuncu, rol arkadaşlarından biri olan Sarp Levendoğlu'nun kendisine nasıl davrandığını da açıkladı. Kural; ''Piyasadan alacağımızı alamıyorduk. Dizi tutunca bir toplantı yapıldı ve 'biz ne istersek onu yapacağız. Biz istersek paranızı vermeyebiliriz' demeye başladılar. Ben de buna karşı çıktım. Ben haksızlığa gelemem. İlk kırılma noktam galiba namaz kılmaya başladığım süre. 7 yıl namaz kıldım. O baskıyla ilk kırılma oldu. Bana 'sen dinci mi oldun' demeye başladılar. Sette 10 dakika namaz kılmak için süre istediğimde bana aşağılar gibi bakıyorlardı. Her şeyin üstesinden gelebilecek bir güçteyim. Sarp Levendoğlu ile sette bir türlü yıldızımız barışmadı. Sarp bana göre biraz aykırı bir tip. Çok rahat davranan biri. Kişisel sınırları ihlal etmemek gerekiyor. Bana karşı sınırlarımı ihlal edecek şekilde konuşmaya başladı. Beni ezmeye çalışıyormuş gibiydi. Üzerimde baskı kurmaya çalıştı. Ben de keskin çizgiler koyunca o da yapımcının yeğeniydi. Beni bilerek yalnız bıraktılar. Psikolojik olarak kırılma noktam orasıydı. Yalnız bırakılınca insan üzülüyor. Sette rol çalmaya başladılar. Öfke bozukluğu yaşayınca psikoloz tanısı ile 20 gün hastanede tedavi gördüm. Özgüvenim zedelendi. Zor günlerin ardından senaryo yazmaya başladım. TikTok'ta 1,5 milyon izlendi. Keyfim yerinde. Savaşı kazandım'' diyerek güzel haberi herkese duyurdu. 

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal