Ece Erken Arkadaşlarından Para İstedi!

Ünlü sunucu Ece Erken, son yayınladığı Youtube videosunda Arto, Safiye Soyman, Tanju Çolak ve Metin Uca gibi birçok isimden para istedi. ‘Tefeciye düştüm’ diyerek arkadaşlarını arayan Erken, aldığı cevapların şaşkınlığıyla ‘Kim dost kim düşman gördük’ dedi.

08.04.2021-17:38 - (Son Güncelleme: 08.04.2021-17:38) Ece Erken Arkadaşlarından Para İstedi!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki sunuculuk görevinden ayrılan Ece Erken, YouTube kanalı açarak videolar çekmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile video çeken Erken, bu sefer de ünlü isimleri arayıp para istedi.

ÜNLÜ İSİMLER ECE'Yİ KIRMADI

Videoda ilk Arto'yu arayan Erken, "Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin" dedi. Erken'in isteği karşısında şoke olan Arto ise ‘Hesap numaranı gönder hemen atayım’ dedi. Bunun üzerine şarkıcı Safiye Soyman'ı arayan Erken 10 bin TL istedi. Üzerinde nakit olmadığını ama hemen yanındaki arkadaşlarından isteyerek Erken'e geri döneceğini söyleyen Soyman, daha sonra Ece Erken’in şaka yaptığını söylemesi üzerine ‘Senin zengin sevgilin var benden isteyince şaşırdım’ dedi. Bu sözler karşısında Erken şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemedi ve hemen konuyu kapattı. 

EN YAKIN ARKADAŞINDAN OLUMSUZ YANIT ALDI

Para istediği Tanju Çolak'ın da olumlu cevabıyla sevinen Erken, en yakın arkadaşı Sezer'den 100 bin TL borç istedi. Ünlü isim, en yakın arkadaşının ‘Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur’ demesi üzerine aldığı olumsuz yanıt karşısında şaşırdı. 

METİN UCA'DAN TERS KÖŞE

Sunucu Aslı Turanlı'dan da beklediği cevabı alan Erken son olarak ünlü televizyoncu Metin Uca'yı aradı. Erken'in 5 bin TL istemesiyle şaşıran Uca, ‘Ben de zor durumdayım’ dedi. Erken'in kendisine şaka yaptığını öğrenen Uca ‘O zaman sen bana gönder diyerek’ Ece Erken’e ters köşe yaptı.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal