Ebru Gündeş Yakarım Roma'yı Şarkısını Söyledi! Berna Laçin ve Gülben Ergen Birbirine Girdi

Bodrum'da sahne alan Ebru Gündeş, pandemiden sonra hayranlarıyla buluştu. Sahnede 'Yakarım Roma'yı' isimli şarkısını seslendiren Gündeş'e oyuncu Berna Laçin'den tepki geldi.

02.08.2021-08:40 - (Son Güncelleme: 02.08.2021-08:40)

Türkiye'nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yardımlarla da kontrol altına alınmaya çalışan yangınlar için birçok ünlü isim de sosyal medya hesabından destek veriyor. Önceki gün Bodrum Yalıkavak'ta sahne alan Ebru Gündeş ise Yakarım Roma'yı şarkısını okuyunca tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu.

BERNA LAÇİN'DEN TEPKİ GELDİ

Türkiye'de günlerdir devam eden yangınlara dair paylaşım yapan Laçin, Twitter hesabından 'Yalıkavak'ta Ebru Gündeş programında 'Yakarım Roma'yı da yakarım' diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum'un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz' dedi.


'PROVOKE ETMEK SANA YAKIŞMADI'

Laçin'in yorumuna sinirlenen Gülben Ergen ise 'Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı' diye tepki gösterdi.


'HASSASİYETİME SAYGI BEKLEMEYİN'

Ergen'in sözlerine yanıt veren Laçin, 'Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim' yanıtını verdi.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal