Kaşıkçı'nın Oğlu İle İlgili Çarpıcı İddia

Kral Selman, geçtiğimiz günlerde Cemal Kaşıkçı'nın oğlu Salah'la görüştü. Saraydaki buluşmada Veliaht Prens'in yüzündeki endişe gözlerden kaçmadı. Muhafızlar ise ellerini tetikten çekmedi.

Kaşıkçı'nın Oğlu İle İlgili Çarpıcı İddia

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedini arama çalışmaları sürerken Kral Selman ile Veliaht Prens Muhammed bin Selman, geçtiğimiz günlerde Kraliyet Sarayı'nda öldürülen Cemal Kaşıkçı'nın oğlu Salah Kaşıkçı ile görüştü. Riyad'da yapılan buluşmada Kraliyet Muhafızları'nın en kilit ismi Albay Meshal Saad al-Bostani de yer aldı.ZORLA MI GETİRİLDİ?

Kaynaklardan alınan bilgilere göre, görüşme bitene kadar Kraliyet Muhafızları'nın en kilit ismi Albay Meshal Saad al-Bostani elini silahından bir an bile ayırmadı. Bostani'nin aldığı bu tedbir pek çok fotoğrafa da yansıdı. Bunun yanı sıra Kraliyet Sarayı'nda ağırlanan Salah'ın her hareketi de Bostani tarafından takip edildi. Fotoğraflara yönelik benzer yorumlar dünya basınının gündemine oturdu. Hatta Amerika'da ekonomi eğitimi alan Salah Kaşıkçı'nın kıyafetinin kırışık olması 'zorla getirildi' şeklinde yorumlandı.

Son Dakika Dünya Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR