Dünya futboluna yeni bir ikon geliyor: Arda Güler'in gol sevinci!

Real Madrid forması altında parlayan genç yetenek Arda Güler, attığı gollerle sadece sahada değil, aynı zamanda gol sonrası sergilediği sevinçlerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Güler'in sevinci, bir ikon haline gelirken, bu kez Manchester United forması giyen Amad Diallo'nun aynı sevinci tekrarlaması futbol dünyasında büyük yankı uyandırdı.

16.05.2024-13:41 - (Son Güncelleme: 16.05.2024-14:08) Dünya futboluna yeni bir ikon geliyor: Arda Güler'in gol sevinci!

16 Mayıs 2024 tarihinde İngiltere Premier Lig'in 34. haftasında oynanan Manchester United - Newcastle United maçında, genç futbolcu Diallo, takımının galibiyet golünü attıktan sonra Arda Güler'in meşhur gol sevincini sergiledi. Diallo'nun bu hareketi, Arda Güler'in sevincini taklit etmesiyle sosyal medyada hızla yayılarak futbolseverlerin ilgi odağı haline geldi. Arda Güler'in sevinci, gol attıktan sonra yaptığı kol hareketiyle biliniyor. Bu sevinç, sadece gol atan futbolcular arasında değil, futbolseverler arasında da popüler hale gelmiş durumda. Real Madrid forması altında gösterdiği performansla dikkat çeken Güler, bu sevinciyle adeta marka haline gelmiş durumda.

Ancak bu kez Arda Güler'in sevinci, Real Madrid sahalarında değil, İngiltere Premier Lig'de Manchester United forması giyen Diallo tarafından tekrarlandı. Diallo'nun bu jesti, futbolseverler arasında büyük ilgi gördü ve Arda Güler'in ikonikleşen sevinci bir kez daha gündeme geldi.

Arda Güler'in gol sevincinin ikonikleşmesi, futbolseverler arasında yeni bir akımın başlamasına sebep oldu. O artık sadece sahadaki yetenekleriyle değil, aynı zamanda sergilediği sevinçlerle de futbol dünyasında adından söz ettiriyor.


Gol sevinci açıklaması

Arda Güler, daha önce bir konuşmasında gol sevincinin anlamını şu şekilde paylaşmıştı:

"Gol sevincim tevekküle dayanıyor. Her şeyin Allah'tan geldiğine inanıyorum. Benim kötü gördüğüm sakatlıklar olabilir ama çok çalıştığım sürece her şeyin iyi olacağına inanıyorum. Her gün çok çalışıyorum, gerisini de Allah'a bırakıyorum."

Ceren Pekşen
cerenpeksen@haber365.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal