CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde 1 Kişiye 4 Müdürlük Verildi!

CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde Mustafa Karatay isimli şahsın, Basın ve Yayın Müdürü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerine aynı anda atandığı ortaya çıktı

03.03.2021-20:51 - (Son Güncelleme: 03.03.2021-20:51)CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde 1 Kişiye 4 Müdürlük Verildi!

Daha önce Aydın'ın CHP'li Efeler Belediyesi ve CHP'li Denizli Merkezefendi Belediyesi'nde bir kişiye verilen 3 müdürlük skandallarının ortaya çıkmasının ardından bu kez CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde bir kişinin aynı anda 4 müdürlük görevi yürüttüğü ortaya çıktı.BİR KİŞİ DÖRT GÖREV!

Belediyenin internet sitesinde yer alan "Müdürlükler" bölümüne giren kullanıcılar, Mustafa Karatay isimli kişinin, Basın ve Yayın Müdürü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini aynı anda yürüttüğünü görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

CHP'NİN LİYAKAT VURGUSU 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun her fırsatta dile getirdiği liyakat vurgusunun CHP'li belediyelerde hayata geçirilmediğinin açık bir kanıtı olan bu atamalar, sosyal medyada büyük tepki çekti.

DAHA ÖNCEDE ORTAYA ÇIKMIŞTI!

CHP'li Denizli Merkezefendi Belediyesi'nde Ayşe Güven isimli bir kadının Özel Kalem Müdürü, Halkla İlişkiler Müdürü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü görevlerini aynı anda yürüttüğü orta çıkmıştı.KARDEŞ TORPİLİ

Öte yandan Aydın'da 2019 yılında Efeler Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan CHP'li Mehmet Fatih Atay'ın da geçtiğimiz haftalarda kardeşi Dr. Eralp Atay'ı 3 ayrı müdürlük görevine atadığı ortaya çıkmıştı. Belediyenin sitesinde Atay'ın Hukuk İşleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün başında olduğu bilgisi yer almıştı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR