Cem Bölükbaşı Yaptığı Açıklamalarla Dikkatleri Üzerine Çekti!

Formula 2 sporcusu Cem Bölükbaşı son yaptığı açıklamalarla dikkatleri yoğun bir şekilde üzerine çekti.

14.01.2022-17:51 - (Son Güncelleme: 14.01.2022-17:56)Cem Bölükbaşı Yaptığı Açıklamalarla Dikkatleri Üzerine Çekti!

20220 yılında Formula 2 takımı Charouz Racing'de yarışacağını açıklayan Cem Bölükbaşı son olarak yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Cem Bölükbaşı'nın bu anlamda yaptığı açıklamalar gündeme oturdu.

AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLDU

Cem Bölükbaşı son olarak yaptığı açıklamada, 'Bir yandan heyecanlıyım, diğer yandan da o kadar hızlı gelişti ve son zamanlarda o kadar uğraştık ki... Basın lansmanı olsun, kontratlar olsun. Acaba olacak mı, olmayacak mı diye düşündük. 3-4 aydır buna uğraşıyoruz. Daha tam farkına bile varmadığımı düşünüyorum. Düşünüp, ’Vay be’ diyemedik yani. Şu an ilk kez onu yaşıyorum. Bir de resmi bir açıklama yapmadan sevinemiyorsunuz. Yaklaşık bir haftadır bu anı bekliyordum. Çok heyecanlıyım gerçekten.'

E-SPOR İLE FORMULA 2 KARŞILAŞTIRMASI YAPTI

Cem Bölükbaşı yaptığı açıklamada eskiden e-sporcu olmasıyla ilgili 'Hissiyat çok yakın. Beklediğimizden daha yakın. Tabii ki çok çok büyük farklılıklar var. Ama neyin yakın, neyin uzak olduğunu bilmek gerekiyor. Biraz daha tecrübelendim. Bir taraftan sanalda ve gerçekte olan şeyleri almaya çalışıp, diğer taraftan da sanalda olmayan şeyleri ayırt etmeye çalışıyorum. Tabii kendileriyle gerçek pistte yarışmak çok büyük bir deneyim olur benim için. (Önemli pilotlarla esporda yarışması üzerine) Bir yandan da onu kovalıyorum yani' şeklinde konuştu.


ŞAMPİYONLUK AÇIKLAMALARI YAPTI

Cem Bölükbaşı devam eden açıklamalarında şampiyon olmakla ilgili olarak, 'Formula 2’de şampiyon olsam da, Formula 1’de koltuk bulmam çok zor, şeklinde bir korkun oluyor mu" sorusuna Cem Bölükbaşı, "Öyle bir korkum yok. Çünkü ilk çıktığımız günden bu yana bir ilki yaşıyoruz. O yüzden herkesten önemli bir farkım var. Onun dışında arkamdaki isimlere çok güveniyorum. Büyük isimler var arkamızda. Daha fazla geleceğini de düşünüyorum. O yüzden o konuda eksik kalacağımı düşünmüyorum, tam tersine öne geçireceğini düşünüyorum beni, pistteki performansım dışında. Ben Formula 2 de şampiyon olabileceğim diyebilirim her zaman' şeklinde açıklamalarına son verdi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal