Büyük şehirlerde tapu sahibi olmak isteyenler fırsatı kaçırmasın! Tapu şansına son 1 hafta kaldı

Büyükşehirde tapu sahibi olmak isteyenlere müjde dolu haber duyuruldu! Uygun fiyatta tapu şansı yakalamak isteyenler; 5 - 18 Nisan 2024 tarihini alarmlarını şimdiden kurdu.

27.03.2024-14:42 - (Son Güncelleme: 27.03.2024-14:42) Büyük şehirlerde tapu sahibi olmak isteyenler fırsatı kaçırmasın! Tapu şansına son 1 hafta kaldı

Ankara ve Kocaeli’nde tapu sahibi olmak isteyen vatandaşlara müjdeli haber duyuruldu. Toplamda 5 adet arsa uygun fiyatlardan satışa çıkartıldı. Arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlar; 5 ve 18 Nisan 2024 tarihlerinde satışa çıkartılacak olan arsaları satın alabilecekler. Söz konusu olan arsaların tüm detayları duyurulmuşken, uygun fiyatlarla Ankara’da ve Kocaeli’nde arsa sahibi olmak isteyenler şimdiden alarmlarını kurdu. 

Ankara'da 1 Milyon TL'den arsalar satışa çıkartılacak

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlara müjdeli haber duyuruldu. Ankara'da arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlar, 1 Milyon TL ile 1.372.000 TL arasında değişen fiyatlarla arsa sahibi olabilecek. 5 Nisan 2024 ile 18 Nisan 2024 tarihleri arasında söz konusu olan arsaların satışı gerçekleştirilecek. Ankara ili Polatlı ilçesinde bulunan arsalar için şimdiden vatandaşlar hazırlıklarını yapıyor. Uygun fiyatlarla arsa sahibi olmak isteyenlerin daha fazla beklemesine gerek yok. 

Büyük şehirlerde tapu sahibi olmak isteyenler fırsatı kaçırmasın! Tapu şansına son 1 hafta kaldı

Kocaeli’nde dudak uçuklatacak fiyata arsa satışa çıkartıldı 

Ankara’nın yanı sıra Kocaeli’nde İzmit Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 1.616 metrekare arsa satışa çıkartıldı. 42.925.000 TL muhammen bedeli ile satışa çıkartılacak olan arsa için geçici teminat bedeli ise %10 olarak belirlendi. Geçici teminat bedelini ödeyen vatandaşlar 5 Nisan 2.024 saat 11:00’da gerçekleşecek olan ihaleye katılım sağlayabilecekler.

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı ve İzmit Orman İşletme Müdürlüğü tarafından satışa çıkartılan bu kullanışlı arsalar için şimdiden alarmlarınızı kurabilirsiniz.

Buse Şenyürek
busesenyurek@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal