Burak Sergen ve Eski Eşi Çıkan İddialara Yanıt Verdi!

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs tedavisi gören ve günlerce yoğun bakımda kalan ünlü oyuncu Burak Sergen, oğlunun velayetini kaybettiğini duyurdu.

18.06.2021-11:41 - (Son Güncelleme: 19.06.2021-12:54)

Koronavirüse yakalanıp uzun süre yoğun bakımda entübe bir şekilde tedavi gören ve 46 gün sonra hastaneden taburcu edilen ünlü oyuncu Burak Sergen, geçtiğimiz haftalarda 2019 yılında nişanlandığı Nihan Ünsal ile ani bir karar ile dünya evine girmişti.

Sergen cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Burak Sergen'in eski eşi Işıl Sergen'in, oğlu Cansın için açtığı velayet davası sonuçlandı. Mahkeme, daha önce ortak olan velayetin anneye verilmesine karar verdi.

'ÖZEL HAYATIM İLE KONUŞULMAKTAN KAÇINSAM DA...'

Burak Sergen, 'velayet' kararının ardından konuyla ilgili açıklama yaptı. sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Sergen, 'Ne kadar özel hayatım ile konuşulmaktan kaçınsam da maalesef bu tür şeylerde kaçamıyoruz. Kötü yorumlar, kötü başlık atılmış yanlış haberler... Yeterince zor bir dönemden geçmekteyiz. Biraz anlayış rica ediyorum. Bugün gereksiz gündem olan 'velayet' konusu hakkında bilgilendirme yapmak isterim. Aslında yüzde 50 bende, yüzde 50 annesinde olan velayetin tamamını almak için dava açıldı ve mahkeme anneye verilmesine karar kıldı. Bu zaten çok beklenen bir haberdi. Yani ortada gündem yaratacak bir şey yok. Annesi, babası değişmedi oğlumuzun. Sadece mahkeme kararı budur. Ve Türkiye'de baktığınızda velayetler hep annede olur, olması gereken de budur. Sevgiyle...' şeklinde bir açıklama yaptı.


ESKİ EŞTEN AÇIKLAMA GELDİ!

Işıl Sergen dava sonrası şu açıklamayı yaptı:

'Hiç kolay değildi. Sanki çocuğumu yeniden doğurmak zorunda kaldım. İki yıllık gözyaşı, mücadele, kaygı, uykusuzluk ve bunun gibi bir sürü duygumun yerinde bugün çiçekler açtı. Artık çocuğumu koruma altına alabildim. Bugün yeni bir başlangıç bizim için.'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR