Bir Zamanlar Çukurova Bu Hafta Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 118. bölümü 23 Aralık tarihinde yayınlandı. O günden beri dizi yayınlanmıyor. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Peki, yeni bölüm neden yayınlanmıyor? 119. bölüm fragmanı geldi mi?

06.01.2022-09:20 - (Son Güncelleme: 06.01.2022-10:31)

Bir Zamanlar Çukurova, EDHO'nun bitmesiyle birlikte ATV'nin amiral gemisi olarak varlığını sürdürüyor. En son 118. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkan yapım, bir süredir  ekranlara gelmiyor. Ülkede değişen döviz kuru ve enflasyon sonucu birçok yapım uzun süredir gösterime girmiyor. Heyecanla beklenen yeni bölüm bugün de izleyicilerin karşısına çıkmayacak.

BU HAFTA NEDEN YAYINLANMAYACAK?

ATV'de yeni bölümleri yaklaşık 2 haftadır beklenen Bir Zamanlar Çukurova, normalde her hafta perşembe günü ATV ekranlarında yayınlanıyordu. Bu hafta yayınlanmamasının sebebiyse yeni yılla birlikte ücretlerde yapılacak değişikliklerin anlaşmaya varılmasıdır. ATV, EDHO sonrası bir tane daha amiral gemisini bırakmak istemeyecektir. Dizi bu haftaki yayın akışında yer almadı. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz kanal tarafından açıklanmadı. Tatil ve sözleşme anlaşmaları doğrultusunda ne yapılacak henüz belli değil.


YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Şermin, nişanı atan Fikret'ten açıklama ister. Şermin ve Betül'e yapılanların cezasını ödetmek isteyen Züleyha, bu kez ikisini kapının önüne koyar. Birden çok farklı bir hayatın içine düşen Şermin ve Betül, Züleyha'dan intikam almak için ant içer.

Polisler, savcıyla kavgaya girişen Hakan'ı gözaltına alır. Hakan, dik başlılığına devam ettikçe Abdülkadir, Hakan'ın bir planı olduğunu anlayıp korkuya kapılır. Cezaevine sevk edilen Hakan, Mahmut'la yüzleşir ve Züleyha'yı vuranın kim olduğunu sorar.

Züleyha Hakan Gümüşoğlu'nun kardeşinin öldüğünü haber alır almaz yollara düşer. Fikret de onu korumak için beraber gitmeyi teklif eder. Yola çıkmadan Hakan'a cenazeye katılacağını mesaj bırakan Züleyha, gerçeklere bir adım daha yaklaşır.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Züleyha ve Hakan'ın basın toplantısında evleneceklerini duyurması Çukurova'nın gündemini değiştirir. Fikret, basın toplantısının ardından Hakan ve Züleyha'ya misilleme yapar ve Betül'le en yakın zamanda evleneceğini söyler.

Züleyha, şirketin içini boşaltan kişinin Ercan değil Betül olduğunu öğrenince şoke olur. Fikret'i üzmemek için Betül'ü mahkemeye vermekten çekinse de sonunda Fikret'e konuyu açmaya karar verir. Fikret duydukları karşısında çılgına dönüp Betül'le ilişkisini noktalar. Abdülkadir tarafından da köşeye sıkıştırılan Betül'ün yaptıkları Şermin'i de korkutmaya başlar.

Betül, Haminne'nin elinden Hakan ve Demir'in fotoğrafını almak isterken Haminne'yi iter ve düşmesine sebep olur. Başını vuran Haminne kanlar içinde kalırken, Betül dehşete düşer.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal