Bein Sports Haber Türksat frekans ayarları 2022 - Bein Sports Haber Digitürk, D-Smart, Tivibu ve KabloTV'de kaçıncı kanalda?

Bein Sports Haber canlı izlemek isteyenler frekans bilgilerini araştırıyor. Spor ve spora dair merak ettiklerinize ulaşabileceğiniz kanal Bein Sports Haber hangi kanalda yer alıyor? Bein Sports Haber Digitürk, D-Smart, Tivibu ve KabloTV'de kaçıncı kanalda? detaylar haberimizde..

22.05.2022-02:06 - (Son Güncelleme: 22.05.2022-02:06)Bein Sports Haber Türksat frekans ayarları 2022 - Bein Sports Haber Digitürk, D-Smart, Tivibu ve KabloTV'de kaçıncı kanalda?

Televizyonu bilinçli olarak veya bilmeden fabrika ayarlarına geri döndürmüş olabilirsiniz. Bu durumda kaldıysanız uydu alıcınıza aramış olduğunuz kanal frekansını tekrar eklemeniz gerekmektedir. Eğer beIN SPORTS HABER  frekans ayarı şeklinde bir arama yapıyor iseniz haberimizde güncel olan beIN SPORTS HABER Frekans ayarlarını bulabilmektesiniz.

Ülkemizin aktif haberleşme uydusu olan Türksat 3A ve 4A uyduları Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş (TÜRKSAT) yönetimi dahilinde aktif ve başarılı olarak görevleri gerçekleştirmekte. Türksat 3A ve 4A uydularında toplam olarak 308 tane şifresiz kanal bulunmaktadır. Bu kanallardan 70 adet kanal HD yayın yapıyor geri kalan 238 adet kanalsa SD formatında yayınlarını sürdürmektedir. SD yayın ile HD yayın farkı sadece görüntülerdeki kaliteden kaynaklanmaktadır. HD yayın 1080P kalitesi sunarken, SD yayınsa 720p kalitesinde yayın sağlamakta. Bu durum evlerinize ulaşmış olan görüntü netliğinin kalitesi olarak yansımaktadır.

beIN SPORTS HABER kanalı frekans bilgileri nedir?

beIN SPORTS HABER Frekansı ayarı 12378, Sinyal oranı 30000, Polarizasyon yönü H (Horizontal) - Yatay TR şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Şöyle ki;

Uydu : Türksat 4A

Frekans : 12378

Sinyal Oranı : 30000

Polarizasyon : H (Horizontal) - Yatay TR

FEC : 3/4

Audio PID : 6521

Video PID : 6421

Kapsama Alanı : TR

beIN SPORTS HABER frekans ayarı nasıl yapılmaktadır?

beIN SPORTS HABER kanalını izlemek isterseniz çanak antenin uydusunu Türksat 4A uydusu olarak ayarlamanız gerekmekte. Türksat 4A uydusuna dönük bir çanak anteniniz var ise uydu cihazından kurulum menüsü kısmından “frekans ekle” menüsü kısmını açın.

Uydu adında "Türksat 4A" seçili olması gerekmektedir. Uydu seçiminin ardından altta bulunan frekans, . Polarizasyon, Sembol kısmında haberimizde yer alan frekans bilgilerini girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

beIN SPORTS HABER kaçıncı kanalda yer alıyor?

beIN SPORTS HABER Digitürk'te 83. kanalda, Kablo TV'de 223. kanalda izlenebilir.haber

Selin Doğan
selindogan@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal