Altın Kelebek Ödüllerine Çağlar Ertuğrul Damga Vurdu! Gözleri Tamer Karadağlı'yı Aradı

7. Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, "Birisi mimik yapıyor sandım" deyince ortalık karıştı.

06.12.2021-17:22 - (Son Güncelleme: 06.12.2021-17:46)Altın Kelebek Ödüllerine Çağlar Ertuğrul Damga Vurdu! Gözleri Tamer Karadağlı'yı Aradı

Ekranların sevilen oyuncusu Çağlar Ertuğrul, bu yıl 47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödül almak için katılan isimler arasındaydı. 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, "Birisi mimik yapıyor sandım" deyince ortalık karıştı. Ertuğrul, kendisine gelen tepkilerinden ardından açıklama yaptı. Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM'de gerçekleşen görkemli bir gece ile sahiplerini buldu. Gecede, En İyi Erkek Oyuncu ödülü ise, Teşkilat dizisi oyuncusunu Çağlar Ertuğrul'un oldu. Ödül konuşması yapan Ertuğrul'un, Tamer Karadağlı'ya yaptığı gönderme ise sosyal medyada eleştiri oklarının kendisine çevrilmesine neden oldu.

BİR ANDA DÖNÜP ARKASINI KONTROL ETTİ

Ünlü oyuncu “En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde ödül almak için törene katıldı. Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırtırken "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda" ifadelerini kullandı. O sırada sunucu Cem Davran ise "Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor" yorumunda bulundu.

ESPRİ YAPAMAYACAKSAK YAŞAMAYALIM

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ertuğrul, Twitter hesabında şu mesajı paylaştı: “Bu arada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer Abi’yi de çok severim ve sayarım. Onun işleriyle büyüdük ama iki espri yapamayacaksak yaşamayalım! Komik bulmazsınız o ayrı ama bir laf için kimilerinin çirkin ithamları çok alakasız.”

ÇAĞLAR GİTSİN, TAMER KARADAĞLI GELSİN

Yakışıklı oyuncu aldığı ödülden ziyade gönderme yaptığı kişi ile çok konuşuldu. Altın Kelebek Ödülleri’ne damga vuran Çağlar Ertuğrul, sosyal medyada büyük tepki topladı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Twitter’a açılan ‘Teşkilat İzlemiyoruz’ etiketiyle paylaşım yaptı. ‘Çağlar Ertuğrul'un yerine Tamer Karadağlı Teşkilat dizisine dahil olsun' yorumları yapıldı.

TAMER KARADAĞLI İLE NİHAL YALÇIN ARASINDA NE OLMUŞTU?

Bu yıl 587’ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’ne Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasındaki gerginlik damgasını vurmuştu. Nihal Yalçın ödülünü almak için sahneye çıktığında sunucu Tamer Karadağlı’nın mimikleri ve konuşması olay olmuştu. Nihal Yalçın’dan sıkıldığına yönelik tavırları oyuncu Yalçın’ı sinirlendirmişti. Nihal Yalçın’ın konuşma yaptığı sırada sözü bitmeden Tamer Karadağlı’nın ödülü vermesi üzerine Yalçın; “Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz? sözleriyle tepkisini ortaya koymuştu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal