Alişan'ın Son Hali Yürekleri Burktu! Her Gün Kardeşinin Ziyaretine Gidiyor

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Alişan'ın son hali ise yürekleri param parça etti. Her gün kardeşinin mezarına gidip dua okuyan ünlü şarkıcı, acısını atlatamıyor.

26.07.2021-08:40 - (Son Güncelleme: 01.08.2021-19:05)Alişan'ın Son Hali Yürekleri Burktu! Her Gün Kardeşinin Ziyaretine Gidiyor

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri Selçuk Tektaş, 41 yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Tektaş, geçtiğimiz günlerde kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMAMIŞTI

Kardeşinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmayan Alişan, taziyeleri kabul ederken de ayakta durmakta güçlük çekmişti. Kardeşinin cenaze bilgilerinin anons edildiğini duyan Alişan, Selçuk Tektaş'ın adının okunduğu anda gözyaşlarına boğularak tabuta sarılmıştı.


'ARTIK 4 ÇOCUĞUM VAR'

Sosyal medya hesabı Instagram'dan kardeşinin fotoğrafını paylaşan Alişan, 'Ağabeyim bizi öksüz bıraktın gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın, her şeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım? 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu; Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum ağabeyim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum, Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah...' demişti.


HER GÜN MEZARINA GİDİYOR

Son yolculuğuna Feriköy Mezarlığı'nda uğurlanan Selçuk Tektaş'ı o günden beri yalnız bırakmayan Alişan, her gün kardeşinin mezarı başına giderek dua ediyor.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal