AK Parti'den Piyasadaki Hareketlilik ile İlgili Açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik piyasadaki hareketliliğe ilişkin açıklamalarda bulundu.

07.08.2020-11:38 - (Son Güncelleme: 07.08.2020-12:13)AK Parti'den Piyasadaki Hareketlilik ile İlgili Açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin yükselmeyü sürdüren güç olduğunu ifade etti. Sözcü Çelik, 'Ekonomimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz' dedi.

Sözcü Çelik, Türkiye'nin yükselişine devam eden güç olduğunun altını çizerek, ekonomi, dış politika, iç politika, terörle mücadele, sosyal politikalarda hedeflere yürümeyi sürdüreceklerini belirtti.

Çelik, 'Millet siyasetimize karşı 'lejyoner siyaseti' ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz. Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır' diye konuştu.

'HÜKÜMETİMİZ DİMDİK AYAKTADIR'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü:

'Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir. Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir'

Çelik açıklamalarını' Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz. Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız.

Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur. Bizim için önemli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi sözümüzü sadece milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz.' ifadeleriyle sonlandırdı.   

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR