Aile 23. bölüm fragmanı izle: Aile dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Aile dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Aile dizisinin yeni bölümü öncesinde Aile yeni bölüm özeti, Aile 23. bölüm fragmanı, Aile son bölüm izle gibi araştırmalar yapılıyor. Peki Aile dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Aile dizisi yeni bölüm ne zaman? İşte tüm merak edilenler…

28.11.2023-17:54 - (Son Güncelleme: 28.11.2023-17:54)

Show TV ekranlarında her hafta Salı günleri yayınlanan Aile dizisinde tansiyon her geçen bölümle beraber bir üst seviyeye çıkıyor. Heyecan verici hikayesi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla yeni sezonun dikkat çeken yapımları arasında yer alan Aile dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Peki Aile dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Aile dizisi yeni bölüm Ne Zaman?

Aile dizisi yeni bölümde neler olacak?

Soykanlar için yeni bir dönem başlarken; Aslan ve Devin aşklarını kaldıkları yerden yaşamaya devam ederler. Devin, tüm yaşananlardan sonra ikisine de iyi geleceğini düşündüğü bir öneride bulunur: Çift terapisine başlamak. Hülya ise eski gücünü geri kazanabilmek için harekete geçer. İlk adımı ise çiftlik evin arazisini geri almak olacaktır.

Devin'in hamile kalıp kalamayacağına dair verdiği tahlillerin sonucu çıkar. Devin soluğu hastanede alırken; Bedri ve İlyas işbirliğini öğrenen Aslan, ikiliyi birbirine kırdıracak bir plan kurar. Anne ve baba olmak için bir şansları olduğunu öğrenen Aslan ve Devin, hayatlarıyla ilgili yeni bir karar alırlar. Günü geldiğinde bebeklerini, kendilerine ait yeni bir evde büyüteceklerdir. Aslan hayallerini süsleyen bu evi bulmak için harekete geçerken; ikili bu kararını aileyle paylaşır. Oğlunu kaybetme ihtimaliyle yüz yüze gelen Hülya, herkesin önünde fenalaşır. Devin, Hülya'nın bu durumunun psikolojik olduğunu düşünürken; Aslan ise annesinin duygusal manipülasyon yaptığına inanmaktadır.

Aile

Cihan; Hülya'nın, düğününe bir tetikçi gönderdiğini öğrenir. En mutlu gününü kana bulamaya çalışan Hülya'ya en büyük dersi, onun gücünü kırarak verecektir. Diğer taraftan Bedri'nin, kendi oğlu olduğunu öğrenen İlyas; Nedret'e bir gün süre verir. Bu süre dolana kadar Nedret, gerçekleri Bedri'ye açıklamak zorundadır. Aslan ve Devin çift terapisine başlarlar. Terapi, Aslan'ın suç hikayelerini anlatmasıyla sabote edilirken; Devin, işinin hiç de kolay olmadığını anlayacaktır. Diğer taraftan Aslan, Devin'le yaşamak istediği evi sonunda bulur. Soykan sofrasında bir veda yemeği düzenlenir. Ancak Hülya canından çok sevdiği oğlu Aslan'ı kaybetmemeye kararlıdır.

Aile dizisi yeni bölüm ne zaman?

Aile dizisi yeni bölüm, 28 Kasım 2023 Salı günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında yayınlanacak. Aile dizisi 23. bölüm fragmanı ise yeni bölüm bittikten sonra yayınlanacak.

Aile dizi oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ

Serenay Sarıkaya

Nejat İşler

Canan Ergüder

Ushan Çakır

Umutcan Ütebay

Yüsra Geyik

Selin Şekerci

Mert Denizmen

Ecem Simge Yurdatapan

Levent Ülgen

Emel Göksu

Nur Sürer

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal