Ahmet Çakar'dan MHK İstifalarıyla İlgili Çok Konuşulacak İddialar!

Eski hakem şimdilerde spor yorumculuğu yapan Ahmet Çakar, MHK'da yaşanan istifa krizlerinde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Rıdvan Dilmen'in parmağı olduğunu iddia etti.

22.10.2021-14:20 - (Son Güncelleme: 22.10.2021-14:20)Ahmet Çakar'dan MHK İstifalarıyla İlgili Çok Konuşulacak İddialar!

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı'nın ve Metin Tokat'ın istifa etmesinin ardından yaşanan krizin izleri halen devam ediyor.

Yapılan istifalar gündeme bomba gibi düşerken konu ile ilgili sürekli farklı iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor.

AHMET ÇAKAR'DAN ÇOK KONUŞULACAK İDDİALAR!

Eski hakem, spor yorumcusu Ahmet Çakar, Merkez Hakem Kurulu'nda yaşanan istifa krizi ile ilgili Ali Koç ve Rıdvan Dilmen hakkında ortaya attığı iddialar ile birlikte sosyal medya gündemine oturdu.

Ahmet Çakar, Merkez Hakem Kurulu'nun istifası ile ilgili yapmış olduğu açıklamalarda ;

ALİ KOÇ'UN İSYANI SERDAR TATLI'YI ZIPLATTI

Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra Ali Koç'un isyanı, Serdar Tatlı'yı zıplattı. Serdar Tatlı'yı göreve getiren televizyon yorumcusu ona akıl verdi. Dedi ki, 'Oğlum, bir safra at, gaz al...' Yani üçüncü dünya ülkelerinde bile göremeyeceğimiz bir yöntemle Serdar Tatlı, Metin Tokat'ı istifa ettirtti.

İSTEYEREK İSTİFA ETMEDİLER...

Metin Tokat'a sorsanız "Ben istifa ettim" diyor. Ya Metin yıllarca yanımda yan hakemlik yaptın, zeki adamsın. Sen istifa ettiğin an tüm ihale üzerine kalacak. Yaşanan tüm hakem skandallarının sorumlusu sen olacaksın. Tabii ki isteyerek istifa etmedin, göreve gelirken peşinen verdiğin istifa dilekçesi işleme konuldu.

NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR

Metin Tokat'ı tanırım dürüst çocuktur ve akıllıdır. Bu istifa dilekçesi işleme konulduğunda Metin Tokat da haklı olarak isyan etti ve Serdar Tatlı'ya dedi ki; "Ne o! Bütün bu skandalların ihalesini benim üzerime mi bırakacaksın, sen de kendini kurtaracaksın öyle mi! "Konuşurum" dedi, "Elimde bilgi, belge, kaset ne varsa kamuoyuna açıklarım" dedi. En önemlisi "Bizi göreve getirenlerle yaptığın pazarlıklarla ipliğini pazara çıkartırım" dedi. Baktı ki Serdar, Metin Tokat çok ciddi, pabuç pahalı ne yapacağını şaşırdı.

FENERBAHÇE CAMİASINI KANDIRAN BAZI ÇAKALLAR

Metin Tokat'ın istifasından Serdar Tatlı'nın istifasına kadar geçen 24 saat Türk hakemliğinin en kara, en kirli, kasetlerin, şantajların havada uçuştuğu 24 saat oldu. Altı okka kalbi olan Serdar Tatlı, bırakmak zorunda kaldı. Bırakmasa Metin Tokat konuşacaktı. Şimdi konuşmayacak. Hiçbir MHK üyesi konuşmayacak. Tekrar söylüyorum, Fenerbahçe camiasını kandıran bazı çakallar, Serdar Tatlı'yı kullandılar.

SERDAR TATLI ARKADAŞINI SATTI

Serdar Tatlı da sıkışınca arkadaşını sattı. Bak Serdar Tatlı, yıllar önce İSKİ skandalında rüşvet alan genel müdürün karısı, eşi kendinden boşanmak istediğinde bir konuştu, iktidar düştü. Pek tabii ki seninle ilgili rüşvet gibi bir şey ima etmiyorum ama bundan sonra gelecek MHK'lara talimatımdır, Serdar Tatlı'yı bırakın maçlara gözlemci, temsilci, top toplayıcı bile yaparsanız aklınızı alırım

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal