3 Gün Hapis Yatan Aygün Aydın Ateş Püskürdü: 'Seni Yerle Bir Edeceğim'

Hakan Sabancı'nın aldırdığı tedbir kararını ihlal ettiği için 3 gün zorlama hapsi yatan Aygün Aydın Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımında Hakan Sabancı'ya ağır ithamlarda bulunan Aygün, sert çıktı.

13.07.2021-09:10 - (Son Güncelleme: 14.07.2021-12:04)

Hakan Sabancı ile yaptığı konuşmaları ifşa ettikten sonra bir anda magazin basının gündemine oturan Aygün Aydın, daha sonra Instagram hesabından bir ultrason görüntüsü paylaşarak, '3 aylıkmış sanırım şok geçiriyorum' notunu düşmüştü.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDI

Aydın'ın Hakan Sabancı hakkındaki açıklamalara devam etmesinin ardından mahkemeye başvuran Hakan Sabancı, genç kadın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Bu karara uymayan ve açıklamalara devam eden Aydın, bu sefer 3 gün boyunca zorlama hapis cezasına çarptırıldı.


SOSYAL MEDYADAN HESABINDAN PAYLAŞIMDA BULUNDU

Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Aygün Aydın'dan yine gündem yaratacak bir paylaşım geldi. Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'ya yüklenerek, 'Sen beni nasıl o katillerin, böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan, andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim' ifadelerini kullandı.


'DUYGULARIMLA OYNADIN'

Aydın paylaşımının devamında, 'Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu. Herkes öğrenince mi rahatsız oldun. Diğer pısırık kızlar gibi ortadan kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Hangi yüzle kadın haklarını savunacaksın. Daha kendi çocuğuna sahip çıkmamış adam, elbette ki avukat ordusuyla saldırıp ailesinin maddi gücünün arkasına sığınacaktır' sözlerini kullandı.


'SANA TOZ KONDURMADIM'

Aydın, ilk paylaşımının arkasından bir paylaşımda daha bulunarak, Hakan Sabancı'dan nefret ettiğini söyledi. Aydın, 'Ben ne kadar salak bir insan olduğumu bir kez daha anladım. Haberi olsa, asla böyle bir şeye müsaade etmezdi, kesin ailesinden biri yaptırıyor diye düşündüm. Sana toz kondurmadım. Oysaki ne kadar aptalmışım, senden nefret ediyorum' dedi. Diğer yandan Hakan Sabancı, aşk yaşadığı Dilan Sakar ile Ege tatiline devam ediyor. İkilinin Ege tatilinde arkadaşlarıyla verdiği poz, basına yansımıştı.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal