11 Ocak Türkiye Sağlıkçılar Günü Mesajları

11 Ocak Türkiye Sağlıkçılar Günü olarak biliniyor. Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde gördük ki, sağlıkçıların hakkı ödenmez. İşte, en güzel Türkiye Sağlıkçılar Günü mesajları...

11.01.2021-14:57 - (Son Güncelleme: 11.01.2022-14:26)11 Ocak Türkiye Sağlıkçılar Günü Mesajları

Koronavirüs Pandemisi sonrası birçok sağlıkçı hayatını kaybetti, birçoğu ölümden kurtuldu. Canla başla çalışarak milyonların hayata tutunmasını sağladılar. Çabaları sonucu hepsi birer güler yüz ve iyi söz hak etmektedir. Yapılan onca fedakarlık ve gönüllü bir şekilde hayatlarını tehlikeye atmaları, ne kadar önemli olduklarını ve onlarsız yaşayamayacağımız anlamına gelmektedir.

11 OCAK TÜRKİE SAĞLIKÇILAR GÜNÜ MESAJLARI

- Sayısız can kurtarmak için uzanan ellerin, yalnızca teşekkür ve minnet için uzandığı bir sene olsun. 11 Ocak Türkiye Sağlıkçılar Günü kutlu olsun.

- Sağlık okumak ve bu alanda çalışmak emek ister. Uykusuzluk, fedakarlıktır. Başkalarının yarasına merhem olurken bundan mutluluk duymaktır! 

- Ömrünü böylesine kutsal bir mesleğe adayan, insanların hayatına dokunan tüm sağlıkçılarımızın günü kutlu olsun.

- Sağlıkçı olmak gönül işidir,  yürek ister. Kocaman yüreğe sahip tüm sağlıkçı arkadaşlarımızın günü kutlu olsun.

sağlıkçılar günü

 - Yalnızca salgın döneminde değil her koşulda hayatımızı korumak için kendi yaşamları pahasına gece gündüz emek veren sağlık çalışanlarımızın Sağlıkçılar Günü kutlu olsun.

- Başta atama bekleyen diyetisyenlerden fizyoterapistlere, eczane teknikerlerinden sağlık yönetimine tüm sağlık bölümü mezunlarının ve çalışanlarının 11 Ocak Türkiye Sağlıkçılar Günü kutlu olsun.

- Sağlık okumak; emektir, uykusuzluktur, fedakârlıktır, başkalarının yarasına merhem olurken bundan mutluluk duymaktır! Başta atama bekleyen sağlık mezunları olmak üzere  olmak üzere tüm sağlıkçı arkadaşların günü kutlu olsun!

- Tüm sağlık çalışanlarının bu zor zamanlarda pes etmeden çalışmasını hayranlıkla izliyor, onların 11 Ocak Sağlıkçılar Günü'nü kutluyorum.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal