Zlatan İbrahimovic Filmde Rol Alacak

Milan'ın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic'in bir film projesinden yer alacağını duyurdu. Yıldız futbolcunun filmi gelecek sene vizyona girmesi bekleniyor.

08.04.2021-17:57 - (Son Güncelleme: 08.04.2021-17:57) Zlatan İbrahimovic Filmde Rol Alacak

Milan'ın 39 yaşındaki yıldızı Zlatan Ibrahimovic, beyaz perdeye çıkıyor. İsveçli oyuncu, Asterix ve Obelix: İpek yolu filminde Antivirüs karakterini canlandıracak.

Avrupalı sporcularda bu örnekler çok az olsa da Amerikalı yıldız sporcular filmlerde daha fazla yer alıyor. Basketbolun bir çok süper yıldızının filmleri yer almakta NBA'nın en büyük efsanelerinden Michael Jordan Space jam 1 filminin baş rolü idi. NBA'nın diğer eski süper yıldızı Kobe Byrant'ın ise kendisini anlatan animasyon filmi bulunuyor hatta geçen sene hayatını kaybeden yıldız basketbolcu Kobe Byrant'ın Oscar ödülü bile bulunmakta.  

Son olarak LeBron James'in Space Jam 2 filminde başrol oynamasından sonra Zlatan Ibrahimovic de film sektörüne adım atıyor.

İsveçli yıldız, Asterix ve Obelix: İpek Yolu filminde Antivirüs karakterini canlandıracak. 39 yaşındaki oyuncu kişisel hesabından yaptığı paylaşımla yeni projesini kamuya duyurdu.

Film gelecek yıl vizyona girecek.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal