Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finali öncesi Ankaragücü'nden dikkat çeken açıklama!

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde bu akşam Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Ankaragücü, sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı.

27.02.2024-18:12 - (Son Güncelleme: 27.02.2024-18:12) Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finali öncesi Ankaragücü'nden dikkat çeken açıklama!

Ankaragücü maçında İcardi’nin hareketi üzerine sıkıntı yaşayan Türk futbol kamuoyu, verilen cezayı tartışıyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan başkent ekibi,  ‘‘Adalet istiyoruz’’ başlıklı bir açıklama yayımladı.

ankaragücü açıklama

‘‘Adalet istiyoruz!’’

"Adalet istiyoruz" diyen Ankaragücü'nün açıklaması şöyle: "Türk futbolu, her karşılaşmada yapılan skandal hatalarla daha da kaotik bir hal almaya devam ediyor. Bu seviyede güven erozyonunun yaşandığı bir dönemi futbolumuzda asla hatırlamıyoruz. Son günlerde özellikle Anadolu kulüplerinin aleyhine yapılan hakem hataları, bizi bu açıklamayı yapmaya zorunlu kıldı. Futbolu yönetenlere; Türk futbolunun birkaç takımdan ibaret olmadığını, her kulübün çok değerli ve eşit şartlarda mücadele etme hakkına sahip olduğunu bir kez daha hatırlatıyoruz. 114 yıllık İmalat-ı Harbiye'nin takımı olarak, ayrıcalık değil her kulüp için, her karşılaşmada ADALET istiyoruz."


Züleyha Koyunoğlu
zuleyhakoyunoglu@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal