12.05.2021-12:31 (Son Güncelleme:11.06.2021-16:13)


1

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ'un takıntılı hayranı fotoğraflarının altına aşkım, canım gibi yorumlarda bulunuyordu.



2

Nez

Nez

Nez'in hayranı kendisini taciz etmiş ve mesajlar atmıştı. Bir mesajında kanlı bir gelinlik fotoğrafı gönderip “Bu gelinlik senin. Ya benim olacaksın ya da öleceksin. Seçimi yap” şeklinde mesajlar göndermiş.



3

Björk

Björk

Björk'ün takıntılı hayranı Ricardo Lopez tarafından evine bombalı paket yollanmış, daha sonra da ağzına silah dayayıp intihar etmişti. Bunu da filme kaydetmişti.



4

Hande Yener

Hande Yener

Hande Yener'in takıntılı hayranı hastaneye yatırılmıştı ve ünlü sanatçı: “Hastaneden çıkarsa canım yine tehlikede” demişti.



5

John Lennon

John Lennon

John Lennon, hayranı Mark David Chapman tarafından öldürülmüştü.



6

Hadise

Hadise

Son günlerde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Hadise bir de takıntılı hayranıyla uğraşıyor. Tarık Ü. adlı hayranını polise ve savcılığa şikayet eden ünlü şarkıcının evine kadar gelen saplantılı hayranı için soruşturma başlatıldı. Hadise'nin oturduğu siteye gelen hayranı, istediği cevabı alamayınca gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar siteye geldi. Durumun ciddiyetini fark eden Hadise karakola giderek gerekli işlemlerde bulundu. Hadise daha önce de takıntılı bir hayranından cinsel içerikli mesajlar alıyordu.



7

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Takıntılı hayranı Miley Cyrus'u hamile bırakmakla tehdir etmişti.