Türk Taraftarlar Dortmund Sokaklarında! Sokaklar Kırmızı Beyaz!

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı, Türkiye'nin ilk maçı öncesi Almanya'nın Dortmund şehrinde doruk noktasına ulaştı. Türk A Milli Futbol Takımı, F Grubu'ndaki ilk maçında Gürcistan ile karşılaşacak olmanın heyecanını yaşarken, Dortmund sokakları kırmızı-beyaz renklere büründü.

18.06.2024-14:51 - (Son Güncelleme: 18.06.2024-15:43) Türk Taraftarlar Dortmund Sokaklarında! Sokaklar Kırmızı Beyaz!

Maç saati yaklaştıkça, Türk taraftarlar BVB Dortmund Stadı çevresinde toplanarak coşkularını en üst seviyeye çıkardılar. Renkli kıyafetleri ve milli takım bayraklarıyla süslenmiş taraftarlar, maç öncesi atmosferini doyasıya yaşadılar. Almanya'nın futbol şehirlerinden biri olan Dortmund'da Türk taraftarların bu coşkulu buluşması, Avrupa'nın dört bir yanından gelen futbolseverlerin de dikkatini çekti.

Turnuvada İlk Maç

Dortmund sokaklarında Türk bayraklarının dalgalanmasıyla birlikte, maç heyecanının doruk noktaya çıktığı gözlendi. Gürcistan ile yapılacak olan mücadele, Türkiye'nin turnuvadaki ilk sınavı olacak ve taraftarlar, milli takımlarını desteklemek için büyük bir heyecanla bekliyor.


Euro 2024, futbolseverler için sadece bir turnuva değil, aynı zamanda farklı kültürlerin buluştuğu bir festival havası da yaratıyor. Türk taraftarların Dortmund'daki coşkusu ise bu atmosferin en canlı örneklerinden birini oluşturuyor.

Yaren Eryılmaz
yareneryilmaz@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal