Türk Kadınlarına Hakaret Eden Afgan Gazeteci Özür Diledi

Türk kadınlarını hedef alan Afgan şahıs, yayınladığı videoda, "Göğüslerini göstererek para kazanan sizin gençleriniz değil mi?" diyerek skandal sözler sarf etti.

09.08.2021-14:23 - (Son Güncelleme: 09.08.2021-15:15)

Türkiye’nin gündeminde mülteci konusu gündem bu iken kendisini Afgan bir gazeteci olarak tanımlarken Sunatullah Saadat isimli bir kişi, Türk kadınlarına hakaret ettiği bir videoyla tepki toplayacak sözler söyledi.

TÜRKLERE VE KADINLARA HAKARET ETTİ

Afgan şahıs, paylaştığı videoda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a seslenip, Türklere ve kadınlara hakkında "Beyefendi sen şimdi bize diyorsun ki, 'geride kalan, eğitimsiz'... Kendi ülkenizde gençler hangi alanda? Gece gündüze kadar, gündüz akşama kadar kendi göğsünü göstererek para kazanan sizlerin gençleriniz değil mi? 5 kuruş için, 5 lira için, 10 lira için hangi işleri yapmıyorlar?,

ÇIPLAK KADIN RESİMLERİ

Sen bir başkan olarak başvur, Google'a yaz ne çıkıyor? Çıplak karılar çıkıyor. Çıplak gençler çıkıyor. Bizim ülkemizi savaş bozmuşsa sizin ülkeniz kültürle bozulmuş.

"TÜRKİYE'DE NAMAZ KILAN VAR MI"

Bin tane cami var Türkiye'de, namaz kılan var mı? Gençleriniz 20'den aşağı kelimelerini biliyor mu? ifadelerine yer verdi.

ÖZÜR DİLEDİ

Afgan şahıs, sosyal medyada kullanıcılardan büyük tepkilere maruz kalınca  özür diledi.


DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal