24.02.2024-10:56 (Son Güncelleme:24.02.2024-10:56)


1

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar'ın yer aldığı Gaddar dizisi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.



2

Yeni bölümleriyle büyük yankı uyandıran dizi bu defa son bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizide, Türkiye'yi kahreden taksici cinayeti konusu işlendi. O sahneye yorum yağdı.



3

Çağatay Ulusoy'un 'Dağhan Yalçın', Sümeyye Aydoğan'ın 'Aydan Güneş' karakterini canlandırdığı Gaddar dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor.



4

Yayınlanan her bölümü yankı uyandıran dizinin son bölümü sosyal medyanın gündemine oturdu. Bu defa Türkiye'yi kahreden taksici cinayeti Gaddar dizisine konu oldu.



5

İzmir'de kendisini 'Üşümesin diye' aracına alan taksi şoförü Oğuz Erge'yi öldüren katil yakalanmış, olay anına ait taksideki kamera görüntüleri ortaya çıkmıştı.



6

Yaşanan üzücü olay Hürer Ebeoğlu'nun senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı diziye konu oldu.



7

Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği “Gaddar” lakaplı Dağhan dizide 2 çocuk babası taksici Rüstem Ayaz’ı acımasızca öldüren katili yakalayıp camdan aşağıya attı.



8

Daha sonra da katilin cesedini taksicinin babasının dükkanının önüne astı. Dağhan acılı babaya 'Gözün açık gitmesin' dedi.



9

Acılı baba 'Adın ne? Adını söyle bari. Kime dua edeceğimi bileyim' deyince Dağhan 'Gaddar' ismini verdi. Bu durum Gaddar'ı bir kahramana dönüştürdü ve her yere 'Gaddar kötüleri haklar' yazıları asılmaya başlandı. Dizideki bu sahne sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Diziye; 'Efsane bölümdü', 'Taksici Oğuz Erge’yi unutmadığınız için teşekkürler', 'Bir kez daha gurur duydum', 'Bu sahne mükemmeldi', 'Çok etkileyici bir sahneydi' gibi yorumlar yapıldı.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr