26 Ağustos 2019
  • Istanbul 25°
  • Ankara 19.44°
  • Izmir 26°
İmsak 04:45
Güneş 06:17
Öğle 13:11
İkindi 16:55
Akşam 19:55
Yatsı 21:21
BIST97.149
Dolar5,8179
Euro6,4883
Altın288,52

Twitter'ın Yeni Tasarımı Beğenilmedi! Twitter Eski Haline Nasıl Döndürülür?

Twitter'ın masaüstü versiyonunda değişikliğe gidildi ve eski görünümü seven, alışkanlıklarını değiştirmek istemeyen kullanıcılar yeni tasarımdan eskiye nasıl dönülür sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte yanıtı..

Twitter'ın Yeni Tasarımı Beğenilmedi! Twitter Eski Haline Nasıl Döndürülür?

Twitter'ın Yeni Tasarımı Beğenilmedi! Twitter Eski Haline Nasıl Döndürülür?

Twitter'ın temasının Facebook'a benzediğini ya da Twitter'ın mobil versiyonuyla tamamen aynı olduğunu söyleyenler oldukça ciddi sayıda fakat Twitter'ı eski haline döndürebilecek bazı eklentileri kullanmak çözüm olarak görülüyor.

Twitter’ın yeni tasarımı birçok kullanıcı tarafından beğenilmedi ve şimdiden eskiye özlem başladı. Bir geliştirici tarafından yayınlanan GoodTwitter, Mozilla Firefox ve Chrome eklentisi internet tarayıcısının Twitter’ın eski tasarımına geri dönmesine imkan sağlıyor.

Eskiye dönmek isteyenler kullandıkları internet tarayacısının eklenti mağazasında GoodTwitter’ı aratarak ilgili eklentiye erişim sağlayabilir.

7 YILLIK BÜYÜK DEĞİŞİKLİK

Twitter; yeni özelliklerin eklenmesiyle birlikte güncellenmiş masaüstü tasarımının, hızın artmasına yardımcı olacağını ve bu tasarımın, yeni özelliklerin daha hızlı yayılmasını sağladığını söyledi. Güncelleme, platformun 7 yıl içindeki masaüstü sürümüne yapılan ilk büyük tasarım değişikliği oldu.

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri