Tarkan'ın Yeni İmajı Olay Oldu

Tarkan Instagram hesabından yeni imajını paylaştı. Tarzan Değil Tarkan notunu düşen Tarkan pandemi sonrası sahnelere döneceğinin sinyallerini verdi.

12.10.2021-14:32 - (Son Güncelleme: 12.10.2021-15:51)

Pandemi başladığından beri zamanının çoğunu eşi Pınar Tevezoğlu ve küçük kızı Liya ile Almanya'da geçiren Tarkan çalışmadığı bu süre boyunca saçlarını uzattı. Uzun saçlı halini sosyal medya hesaplarında paylaşan Tarkan "Pandemi döneminde  saçlar çığrından çıktı bende. Ama yakında Tarzan'dan Tarkan'a dönerim merak etmeyin" notunu düştü.

Pandemi boyunca çalışmayacağını açıklayan Tarkan bu süreçte sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşım yapıyor.

YAKINDA TARKANA DÖNERİM


Yeni imajını  Instagramdan paylaşan Megastar Tarkan "Ormanlar kralı Tarzan single'ım çok yakında sizlerle. Şaka bir yana, pandemide saçlar çığrından çıktı bende. Ama yakında Tarzan'dan Tarkan'a dönerim merak etmeyin" dedi.

SAHNESİZLİK TARKAN'A YARAMADI

Uzun süredir konser vermeyen Megastar Tarkan Instagramdan sık sık sahneyi ve hayranlarını özlediğini belirtiyor. Son yaptığı paylaşımlardan birinde; “E kimseyi tehlikeye atmak istemem. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak) düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz… Sabredin inci tanelerim" demişti.

İLİŞKİLİ İÇERİKLER
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal