Survivor'da Diskalifiye Kararı

Survivor 2021'in kadrosunda yer alan Issız Adam filmiyle ünlenen Cemal Hünal'ın diskalifiye olduğu açıklandı.

22.01.2021-00:57 - (Son Güncelleme: 22.01.2021-00:57)Survivor'da Diskalifiye Kararı

Bu akşam yayınlanan Survivor'ın yeni bölümünde ünlüler takımında yer alan ve performansı ile başarılı oyunlar sergileyen Cemal Hünal ile ilgili yapılan konseyde Acun Ilıcalı Cemal Hünal'ın sağlık durumu yüzünden Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı.

Doktor Metin Kuş'un değerlendirmesi ile Cemal Hünal'ın Survivor'a devam edemeyeceğini duyurdu.

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen “Survivor 2021”nin son bölümünde oyuncu Cemal Hünal yarışmaya veda etti.

'ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMALARI'

Acun Ilıcalı yarışmada düzenlenen konseyde diskalifiye kararı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

 Kötü bir haber konseyi değil bu. Konumuz yarışmacılarla alakalı. Cemal'in fiziksel olarak Survivor performansı sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri 10 gündür doktorumuz inceliyor. Bunun sonunda da son üç gündür önce 'sarı alarm' dedi, sonra 'çok iyi görmüyorum' dedi.

Bugün itibarıyla geldiği durum açıkçası pozitif değil. Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı, Cemal Hünal'ın Survivor'a devam etme şansı bulunmuyor.'

Konseyde veda konuşması yapan Cemal Hünal, Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim bir günü hiçbir zaman unutmayacağım. Çok iyi arkadaşlar kazandım. Çok değerli bir ekiple tanıştım. İnsanlar hakkında çok şey öğrendim. Takım ruhunun ne olduğunu tekrar hatırlattılar bana. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dilim tutuldu. ifadelerini kullandı.

İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR