Star TV Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı! Yalı Çapkını yeni bölümde neler oluyor? Yalı Çapkını yeni bölüm tek parça izle

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrol olduğu Yalı Çapkını dizisi 13. bölümünde neler olacağı sorusu izleyenlerin gündemini meşgul ediyor. Dizinin sevenleri internet üzerinden Star TV Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı, Yalı Çapkını yeni bölüm tek parça izle, Yalı Çapkını yeni bölüm gibi konuları araştırıyor. Peki Yalı Çapkını yeni bölümde neler oluyor? İşte detaylar...

09.12.2022-17:48 - (Son Güncelleme: 09.12.2022-17:48) Star TV Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı! Yalı Çapkını yeni bölümde neler oluyor? Yalı Çapkını yeni bölüm tek parça izle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını’nın yeni bölümünde neler olacağı sorusu dizi severlerin gündeminin en üst basamağında yer alıyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un yer aldığı Yalı Çapkını dizisi 13. bölüm hakkında meraklarını gidermek isteyen dizi severler arama motorlarını meşgul etmeyi sürdürüyor. 

Yalı Çapkını son bölümde neler oldu?

Kazım'ı ve Halis Ağa'yı gazetedeki fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğu konusunda ikna ederler. Ferit, fotoğrafları basan Taylan'a çok sinirlidir ve bunu onun yanına bırakmaya niyeti yoktur. Fakat ise Kazım'a söz verdikleri gibi Suna'yla ilgilenip ona eğitim vermeye başlar.

Yalı Çapkını 13. Bölüm

Yalı Çapkını oyuncuları kimler?

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği , hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'na ait olan Yalı Çapkını'nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin'in üstlendiği Yalı Çapkını'nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını 13. Bölüm-1

Yalı Çapkını yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal