Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tur Müsabakaları Sona Erdi! İşte Sonuçlar

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. tur karşılaşmaları tamamlandı ve bir üst tura yükselen ekipler belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tur Müsabakaları Sona Erdi! İşte Sonuçlar

Kupada 3. tur, dün oynanan müsabakaların ardından sona erdi.

Tek maç eleminasyon usulü ile yapılan 3. tur karşılaşmalarının sonuçları ve tur atlayan ekipler şu şekilde:

25 Eylül Salı

1461 Trabzon-Tuzlaspor: 7-6 (pen)

Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep: 2-1

Erzin Belediyespor-Ümraniyespor: 1-4

Diyarbekirspor-Samsunspor: 1-0

Altındağ Belediyespor-Manisaspor: 3-0

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: 1-2

Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor: 4-1

Bozüyük Vitraspor-Denizlispor: 0-1

Nazilli Belediyespor-Tokatspor: 5-0

Pendikspor-Altınordu: 2-1

Maltepespor-Menemen Belediyespor: 1-2

Tire 1922-Sivas Belediyespor: 0-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: 1-0

Adana Demirspor-Yeni Orduspor: 1-0

26 Eylül Çarşamba

Yeni Amasyaspor - Atiker Konyaspor: 2-5

Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe: 4-2

Gaziantepspor-Dersim 62 Spor: 0-1

Kilis Belediyespor  -  Osmanlıspor: 1 - 4 

Hatayspor - Esenler Erokspor: 2 - 1

Gümüşhanespor - Silivrispor: 1 - 0

Erbaaspor - Eskişehirspor: 1- 0 

Kardemir Karabükspor-Körfezspor: 3-0

Kırşehir Belediyespor-Altay: 2-3

Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük: 0-2

Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: 1-3

Bartınspor-Sarıyer: 1-2

Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa: 4-1

Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor: 0-4

Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor: 2-1

Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor: 6-7 (pen)

Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa: 3-0

Şile Yıldızspor-Adanaspor: 3-2

Çengelköyspor-Sakaryaspor: 2-1

İstanbulspor-Bağcılarspor: 3-1

Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare: 2-1

Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor: 2-0

Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003: 2-0

Boluspor-Payasspor: 4-1

Şanlıurfaspor-Yomraspor: 0-1

MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor: 2-1

Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu: 2-0

27 Eylül Perşembe

Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor: 2 - 3

Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor:2 - 0

Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 0 - 4

Eyüpspor-Pazarspor: 1 - 3

Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor: 3 - 2

Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler: 5 - 0

Giresunspor-Kocaelispor: 3 - 2

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR