TTF Başkanı Cengiz Durmuş’tan Roger Federer’e Davet!

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Cengiz Durmuş, dünyaca ünlü İsviçreli tenisçi Roger Federer'i İstanbul'a yeniden davet ettiklerini belirtti.

TTF Başkanı Cengiz Durmuş’tan Roger Federer’e Davet!

TTF Başkanı Cengiz Durmuş, İsviçreli raket Roger Federer'e İstanbul’a yeniden gelmesi için davette bulunduklarını açıkladı.

Deneyimli tenisçinin Hırvat antrenörü Ivan Ljubicic'i İstanbul'da konuk eden Cengiz Durmuş, konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

Durmuş, Ivan Ljubicic'in 3 günlüğüne ülkemize geldiğini ve bu dönemde Türk tenisi hakkında bilgi edindiğini kaydetti.

Ljubicic'in Türkiye'de gördüğü şeylerden çok etkilendiğini ve bunun kendilerini memnun ettiğini aktaran Durmuş, "Ivan Ljubicic ile gerçekleştirmek istediğimiz bir proje söz konusu. Onun da dikkatini çekmesinin ardından bu projeyi sonuçlandıralım istiyoruz. Federer de Ivan Ljubicic'in ülkemize gelişinden haberdar. Kendisine, Türkiye’yi merak ettiği için buraya geldiğini söylemiş. Federer 2015’te ülkemizde şampiyonluk yaşadı. Federer'in İstanbul'a tekrar gelmesi için davette bulunduk. THY Antalya Open, Roger Federer'i orada görmek ister. Federer'in takvimi yoğun ancak o takvim içerisinde THY, TTF ve Federer üçgeninde umarım güzel şeyler yaşanır." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri