Şenol Güneş: Rakibimiz Bizden Daha İyiydi Ve Hak Ettiler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından, "Oyun olarak ve oyuncu olarak da eksik oynadık. Rakibimiz bizden daha iyiydi ve hak ettiler" dedi.

Şenol Güneş: Rakibimiz Bizden Daha İyiydi Ve Hak Ettiler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, deplasmanda 2-1 kaybettikleri Trabzonspor karşılaşmasının ardındna basın toplantısında konuştu.

"RAKİP DAHA GÜÇLÜ VE İSTEKLİYDİ"  

Oyuna dair değerlendirmelerde bulunan Güneş, "Oyun olarak ve sonuç olarak beklediğimizi iyi yapamayınca sonuç alamadık. Kötü bir ilk yarı geçirdik. Son bölümlerde belki ortak olduk ama ofansif ve defansif olarak istediklerimizi yapamadık. İkinci yarıda ortak olduk ama dikkatsiz bir pozisyon sonrası yediğimiz gol rakibi öne geçirdi. Rakip daha güçlü ve istekliydi. Bizde o yoktu. Oyun olarak ve oyuncu olarak da eksik oynadık. Rakibimiz bizden daha iyiydi ve hak ettiler" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ İÇİN ÜÇÜNCÜLÜK BAŞARISIZLIKTIR"  

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi şansının kalmamasıyla ilgili soruyu cevaplayan Güneş, "Beklentinin altında kalınca oyun ve sonuçlar coşkuya yansıması var ama azalan bu beklenti, sahada isteksiz olarak görünüyor. Beşiktaş için üçüncülük bir başarısızlık bunu kabul etmek gerekir. Bu maçta futbol adına doğruları yapamadık. Hiç bir mazeret olmaz. Takım olarak ne hücum yaptık ne de savunma yaptık. Sakatlıklar nedeniyle oyuncu değiştirdik. İstediğimiz hamleleri yapamadık. Oyunun tamamında biz daha olumsuzduk ve kaybettik" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.


Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR