Luiz Gustavo: ''Şampiyonluk Yaşamaya Geldim!''

Fenerbahçe'nin yeni transferi Luiz Gustavo ilk açıklamasında iddialı konuştu. İşte detaylar..

Luiz Gustavo: ''Şampiyonluk Yaşamaya Geldim!''

Luiz Gustavo: ''Şampiyonluk Yaşamaya Geldim!''

Fenerbahçe'nin yeni transferi Luiz Gustavo ilk açıklamasında yeni bir başlangıç yaptığını ve taraftarları mutlu etmek için elinden geleninin en iyisini sahaya yansıtacağını ifade etti.

"TARAFTARIMIZ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

"Gerçekten kendimi iyi, mutlu ve motive hissediyorum. Benim için yeni bir başlangıç ve yeni bir hikaye. Takım arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Çok büyük geleneği olan bu büyük camiayı tekrar hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım."

"GÖREV ADAMIYIM"

''Disiplinliyimdir. Sezon içinde Rio Karnavalı'na kaçacak bir Brezilyalı değilim. Ben sadece işimi yaparım.'' sözleriyle tam bir görev adamı olduğunun sinyallerini fazlasıyla veriyor. 

"SOSYAL MEDYA KULLANMAM"

"Benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılan hiçbir şeyin doğruluk payı yok. Sosyal medya hesabım olmadığı için de taraftarlarımızın benim hakkımda yazdığı şeyleri çok fazla takip edemedim. Tabii ki çok fazla taraftarın beni uzun süre beklediğini duymuştum. Hem taraftarımızın hem de başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin uzun uğraşları için çok mutluyum. En iyi şekilde geri karşılık vermek istiyorum." şeklinde konuştu.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri