19 Ağustos 2019
  • °
  • Ankara 20°
  • Izmir 27.22°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.286
Dolar5,6595
Euro6,2755
Altın272,17

Göksel Gümüşdağ: Emeğimizi Yıpratmak Kimsenin Haddi Değil

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, MHK Başkanı Sabri Çelik ile görüşmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Göksel Gümüşdağ: Emeğimizi Yıpratmak Kimsenin Haddi Değil

Göksel Gümüşdağ, açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ,MHK Başkanı Sabri Çelik ile görüştü. Gümüşdağ, görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu.
 
ŞİDDET TEHDİT HEPSİ VAR
 
Galatasaray'a sert sözlerle yüklenen Gümüşdağ, "Dün itibariyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına ve TFF'ye Galatasaray yöneticisi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Maçtan sonra yüz binlerin önünce açık sözleri var. Görüntüler elimizde, belgeler elimizde... Bunlar çok ağır ithamlar. Biz bunların altında kalmayız. Hiçbir kulübün ulaşamadığı belgelere ve kayıtlara Galatasaray Kulübü nasıl ulaşmıştır. Şiddet ve tehdit hepsi var. Biz bunların paylaşılmasını istiyoruz." dedi.
 
EMEĞİMİZİ YIPRATMA HAKLARI YOK 
 
Takımının emeğinin hiçe sayılmasına izin vermeyeceğini söyleyen Gümüşdağ, "Başakşehir 4 yıldır ilk 4'ten hiç çıkmadı. İstikrar abidesi durumunda. En az gol yiyen takım. Bu söylemlerin adil olmadığını herkes biliyor. Emeğimizi ve alın terimizi yıpratmak kimsenin haddine değil. Bu hakkımızı kullandık. TFF'den cevap bekliyoruz. Savcılığın da konuyu araştırmasını istiyoruz. Başvurumuzu yaptık." diye konuştu.
 
Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz