Fenerbahçe'de Hasan Ali ve Rodrigues Sevinci!

Sakatlıklarını tamamen atlatan Hasan Ali Kaldırım ve Garry Rodrigues’in yarın forma giymesine kesin gözüyle bakılırken, Kruse’nin oynama ihtimali yüzde 50..

Fenerbahçe'de Hasan Ali ve Rodrigues Sevinci!

Sakatlıklarını tamamen atlatan Hasan Ali Kaldırım ve Garry Rodrigues’in Pazar günü forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Topla yapılan hafif antrenmana katılmasına rağmen Kruse’nin oynama ihtimali yüzde 50. Moses ve Emre Belözoğlu ise kesinlikle riske edilmeyecekler.

PROFESYONELLİK TİMSALİ HASAN ALİ

Parasını cebinden vererek bireysel antrenör nezaretinde çalışarak yaz tatilinden bile fit dönerek tüm takıma profesyonellik mesajı sunan Hasan Ali Kaldırım, Auidi Cup’ta ki hazırlık maçında yaşadığı önemli sakatlığı da profesyonelce çabalarıyla beklenenden kısa sürede aşmayı başardı. Tedavi için gittiği ABD’de bile çalışmalarını aksatmayan Kaldırım, bunun ödülünü pazar günü sahaya takımın başında kaptan olarak çıkarak alacak.

GARRY RODRIGUES ÇOK HIRSLI

En zor günlerinde kendisine kucak açan Fenerbahçe camiasına kendisini borçlu hissettiğini her fırsatta belirten Garry Rodrigues de hırsla çalışıp, Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu’nun direktiflerini harfiyen uygulayarak kısa zamanda sakatlıktan kurtuldu.

Pazar günü sahada olması beklenen yıldız futbolcunun oynamaması durumunda sarı lacivertli takımın hücum gücünün büyük oranda aksadığı Antalya maçında net biçimde görülmüştü.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR