Çebi: Beşiktaş, Armasının Olduğu Her Yerde Şampiyonluğa Oynar

Beşiktaş’ın Denizlispor galibiyetinden sonra zirveyle puan farkını 3 puana düşürmesi yüzleri güldürüyor. Konu ile ilgili konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi, “Ligde iyi gidiyoruz. Yolumuz uzun ve zor. Beşiktaş, armasının olduğu her yerde şampiyonluğa oynar" dedi.

Çebi: Beşiktaş, Armasının Olduğu Her Yerde Şampiyonluğa Oynar

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Siyah-Beyazlılar’ın Denizlispor’u 1-0’lık skorla devirdiği mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Takımın ligde 3’te 3 yapması nedeniyle oldukça mutlu olduklarını ifade eden Başkan Çebi, milli ara sonrasında yükselişlerini sürdürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Çebi, “Göreve gelmemizin ardından Dolmabahçe ile Ümraniye arasında çok sağlam bir köprü kurduk. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve ekibine desteğimizi verdik. Belli bir planlama çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ligde iyi gidiyoruz.

Ama şimdiden şampiyon olacağız demiyoruz. Şampiyonluğun en iddialı takımı olduğumuzu söyleyebiliriz. Yolumuz uzun ve zor. Beşiktaş, armasının olduğu her yerde şampiyonluğa oynar” ifadelerini kullandı.

‘Takviyelerimiz Olacak’

Ara transfer döneminde kadroyu güçlendireceklerini söyleyen Çebi, “Devre arasında takımımızdan ayrılanlar ve katılanlar olacaktır. Bunun planlamasını arkadaşlarımız ve hocamızla birlikte çalışarak yapıyoruz. Takviyelerimiz olacak. Ancak artık işler eskisi gibi olmayacak. Şeffaf yönetim anlayışıyla birlikte her şeyi ortaya koyacağız” şeklinde konuştu.

‘Adil Bir Yönetim Bekliyoruz’

Denizlispor karşılaşmasında yaşanan hakem hatalarıyla ilgili olarak da tepkisini dile getiren Başkan, “Ligde hakem hatalarından rahatsız olmayan kulüp yok. Herkes gibi biz de adil bir yönetim bekliyoruz. Hiçbir maçtan sonra hakem konuşulmasın. Bugünkü teknolojide hakem hatalarının en aza indirilmesi gerekiyor.” diye konuştu. 

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz